Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Kas trečias didmiesčio gyventojas patiria lėtinio nuovargio sindromą. Laviruojant ties nervinio protrūkio riba iš organizmo „išplaunamas“ magnis, vadinamasis ramybės sargybinis, todėl aplinka dar labiau slegia, apnuogina nervus.

 Paprastai tariant, kai trūksta magnio:

* apima silpnumas;

* blaškosi mintys;

* padidėja jautrumas orų sąlygomis;

* nepavyksta išsimiegoti;

* būna įsitempę raumenys, juos spazmuoja;

* slenka plaukai ir lūžinėja nagai;

Išvardijus tiek požymių galima neperdedant sakyti, kad žodis „magnis“ įgyja tarsi magišką prasme. Tai vienas svarbiausių cheminių elementų, kurie daro tvarką mūsų organizme, valdo visas jo chemines reakcijas. Palyginti nesenai įrodyta, jog greitai pavargstančių žmonių kraujyje magnio esama kur kas mažiau nei tų, kurie kupini energijos. Net nedidelis magnio trūkumas smarkiai sutrikdo darbingumą. Priešingai nei kalcis, į kraują išskiriantis adrenaliną (streso, nerimo, baimės hormoną), magnis trukdo jam įsiskverbti į ląsteles.

Taigi labai svarbu organizme sukaupti pakankamai magnio. Jo šaltiniai gali būti: abrikosai, persikai, raudonieji kopūstai, riešutai, grūdiniai ir ankštiniai augalai, sėlėnos, šviežias pienas, mėsa.

Šie produktai turi magnio druskų. Tačiau vien su maistu gaunamo magnio neužtenka, nes stresinės situacijos jį nepaliaujamai iššvaisto. Be to, paprasčiau pasisavinti magnį priverčia alkoholis, saldumynai, šlapinimasis. Stipri arbata ir kava taip pat neutralizuoja magnį, pašalina jį iš organizmo. Magnio netenkama gaminant maistą, nes jis gerai tirpsta vandenyje. Iš principo mūsų organizmas nuolat jaučia „ramybės elemento“ deficitą, o jį natūraliai įveikti sunku. Magnio reikia gauti vartojant efektyvius medikamentus:

* moteriai per dieną reikia 280 mg magnio;

* vyrui – 350 mg magnio;

Geriausia, kai vaistinis magnio preparatas būna su vitaminu B6– jis palengvina nervinius impulsus ir papildomai veikia nuo streso.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top