Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Labai svarbu išmokti tinkamai šukuotis. Reikia at­sistoti, plačiai pražergus kojas, truputį sulenkti kelius, palenkti korpusą, kad galva būtų žemiau širdies ly­gio. Tai leidžia kraujo srautui laisvai patekti į galvos odą, valant ir maitinant plaukų dirvą ir gaivinant vei­do ir kaklo audinius. Šukuokitės, braukdami šepečiu žemyn nuo galvos odos į plaukų galus — tai padeda nuo galvos odos nuvalyti nešvarumus, negyvus plau­kus ir pleiskanas. Atsargiai trūkčiojant šepečiu pade­dama stimuliuoti ir atpalaiduoti galvos odą.

 

Ilgi plaukai, kurie du šimtus metų buvo išimti­nai moterų, dabar taip pat populiarūs tarp jaunuolių. Tokius plaukus reikia šukuoti palaipsniui, sruoga po sruogos, kiekvieną centimetrą.

 Kiekvienas šeimos narys turi turėti savo šukas ar­ba šepetį. Taip pat reikia turėti šukas lygiais bukais dantimis. Jeigu dantys labai aštrūs, tai galima įdrėksti galvos odą. Negalima naudoti metalinių ir tankių šu­kų, nes jos rauna ir laužo plaukus. Neleisti naudoti tankių šukų šilkiniams vaikų plaukams ir odai šukuo­ti. Šukos su lygiais bukais dantimis geresnės ir hi­gienos sumetimais, nes jas lengviau valyti.

Šepečio šeriai turi būti pakankamai kieti, bet ener­gingai šukuojant neturi pažeisti odos. Metalinės šu­kos dar ir rauna plaukus. Geriausi rezultatai gaunami šukuojant dviem šepečiais — vienas su kietais šeriais pleiskanoms šalinti ir galvos odai masažuoti, kitas su minkštesniais šeriais plaukams išlyginti ir blizge­siui suteikti.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top