Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Kad plaukai būtų sveiki, reikia, jog jums taptų ritualu rytinis ir vakarinis galvos odos masažas, pa­našiai kaip dantų valymas. Tai skatina plaukų augi­mą, nes kraujo srautas, tekantis į galvą, maitina vi­sus audinius ir veikia plaukų augimą. Masažuojant atpalaiduojama galvos oda, ir dėl to kraujas gerai cirkuliuoja. Masažuojant taip pat garantuojamas „plau­kų dirvos" augimas po galvos oda, neleidžiama jai degeneruoti. Atsiminkite, kai jūs netenkate „plaukų dirvos" ant kaukolės, jūs plinkate! Niekuomet neuž­mirškite, kad geras maitinimas ir gera galvos odos cirkuliacija- būtinas reikalavimas „plaukų dirvai iš­laikyti". Plaukus reikia prižiūrėti kaip gerą sodą.

Normalus masažas- tai ne tik galvos odos tryni­mas, bet ir čiupinėjimas, pastuksenimas, ypač pakau­šio ir galvos šonų, kur oda geriau prigula prie kau­kolės. Masažui gali būti naudojami vibratoriai, bet, aišku, efektyvesni yra manipuliuojantys pirštai.

 Masažas padeda išvengti plikimo

Jeigu plaukai krinta ne dėl kurių nors vidinių priežasčių, masažas beveik visuomet padeda.

Plaukus ir galvos odą laikyti švarius sunkiau ne­gu bet kurią kitą kūno dalį, nes reikia sugaišti gana daug laiko, norint kruopščiai išplauti plaukus, o lai­ko mes nemėgstame eikvoti. Be išorinių nešvarumų, prisideda prakaitas ir plaukų rie­balinės išskyros. Vienintelis būdas laikyti plaukus šva­rius- tai plauti juos vandeniu su geru šampūnu. Plovi­mas niekuomet nepadaro žalos plaukams. Galvos odos nedžiovina, nepablogina plaukų augimo ir nesusidaro pleiskanos. Žmonės, kurių sausi plaukai, skundžiasi, kad plovimas jiems kenkia. Tačiau sausumo priežas­tys yra kitos, ir jas reikia atrasti ir laipsniškai jų at­sikratyti.

Plauti reikia ne tiktai plaukus, bet ir galvos odą netgi labai kruopš­čiai. Kiekvienas plaukas auga išlįsdamas iš mažytės skylutės, kurią reikia laikyti švarią, nes ji užsikemša nešvarumais ir pleiskanomis. Prieš plau­nant galvą reikia padaryti masažą ir iššukuoti plau­kus. Masažuoti pradedama energingai spaudžiant odą, judinant delną ir pirštus į priekį ir atgal, į viršų ir žemyn, sukant ratus tol, kol kiekviena galvos odos dalis pasidarys minkšta ir lanksti ir laisvai judės. Paskui kietu šepečiu reikia pašalinti visus nešvaru­mus, dulkes, išskyras. Jeigu plaukai labai riebūs, pa­mirkykite vatos gabaliuką obuolių acte ir suvilgykite juo galvos odą. Tai reikia padaryti prieš valandą iki plaunant galvą.

Galvos odos „įšildymas"

Jeigu jūs nusprendėte daryti masažą, tai į tai reikia eiti laipsniškai. Pirmomis dienomis rekomenduojama „įšildyti" galvą ir plaukus spaudžiant odą rankomis ir judinant į viršų ratais. Tai daryti reikia tol, kol kiekvienas odos ruožas pasidarys minkštas ir elastingas ir laisvai judės. Odą suminkštinti ir atpalaiduoti galima taip pat kuriuo nors aliejumi (alyvuogių).

Kai galvos oda atsipalaiduoja, reikia laipsniškai pereiti prie energingesnio masažo, skatinančio plaukų augimą. Galvos odos maigymas ir gnaibymas taip pat labai naudingi.

Atsargiai, bet stipriai patempiant taip pat skatinamas plaukų augimas. Perleiskite per sulenktus pirštus kiekvieną plaukų sruogą. Atsiminkite, kad jūsų plaukai ir galvos oda negali būti sveiki, jeigu ji neatpalaiduota. Iš pradžių ji bus jautri, labai pažeidžiama, bet vėliau jūs be skausmo galėsit daryti energingiausią masažą. Taip pat rekomenduojama naudoti nedidelį plastmasinį masažuoklį, kurio lankstūs dantys padės pašalinti iš plaukų pleiskanas ir kitus nešvarumus.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top