Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Plaukai visada buvo nepaprastai svarbus grožio, išvaizdos ir mados elementas. Senovės Graikijoje šukuosenos darymas buvo tam tikras ceremonialas: vergai kirpėjai rūpinosi savo ponų plaukais, kūrė šukuosenas, primenančias architektūros kūrinius. Priklausomai nuo šalies, laikmečio, socialinio sluoksnio plaukai atlikdavo skirtingas funkcijas, netgi išreikšdavo tam tikrą gyvenimo stilių arba prieštaravimą jam.

 

 Plaukų grožis priklauso nuo sveikatos

 Ar reikalinga kasdienė plaukų priežiūra? Žinoma. Plaukų tipas lemia žmogaus įpročius, atspindi jo fiziologinę, ir psichologinę būseną. Šiuolaikinis gyvenimo tempas ir užteršta aplinka kenkia plaukams, todėl jiems reikia nuolatinių ir kruopščių procedūrų, pritaikytų tam tikram plaukų tipui. Plaukų grožis dažniausiai priklauso nuo sveikos galvos odos. Kaip augalai gerai auga tik derlingame dirvožemyje, taip ir plaukai- tik sveikoje odoje.

  Riebi galvos oda- riebūs plaukai. Riebalinės liaukos, esančios dermoje, išskiria didelį kiekį riebalų. Plaukai tampa riebūs, sunkūs jau antrą ar trečią dieną po plovimo. Riebalų išsiskyrimą gali padidinti hormoninės reakcijos, stresas, depresija, persivalgymas, sutrikęs virškinimas, cheminiai teršalai, netinkama plaukų priežiūra.

 Riebi galvos oda- sausi plaukai. Kartais galvos oda gali būti labai riebi, o plaukai, pažeisti įvairių dirgiklių (dažymo, cheminio sušukavimo, saulės spindulių, vėjo), būti sausi ir negyvi.

 Sausa galvos oda— sausi plaukai. Kai riebalų sekrecija nepakankama, riebalinis apsauginis sluoksnis nyksta, galvos oda ir plaukai sausėja, tampa trapūs, lūži nėja. Šį sutrikimą gali sukelti skydliaukės hormonų trūkumas, plaukų perkaitinimas džiovinant fenu, energingas šukavimas, cheminis pažeidimas, saulė, senatviniai plaukų pakitimai. Dažyti arba chemiškai apdoroti plaukai. Jei procedūros atliekamos tinkamai ir ne per dažnai, plaukų cheminis sušukavimas, balinimas ir džiovinimas pažeidžia plaukus mažiau. Šiuo atveju tinka plaukų priežiūros priemonės su aliejais,sujų ekstraktu, vitaminu B5.

 Slenkantys plaukai.

 Plaukai gali slinkti dėl streso, pervargimo, nesubalansuotos mitybos, nėštumo, psichologinio šoko, operacijos, vartojamų medikamentų, hormoninių veiksnių. Jei per dieną išslenka daugiau nei 100 plaukų, būtina nustatyti jų slinkimo priežastį, pasikonsultuoti su gydytoju dermatologu.

 Riebi arba sausa pleiskanojanti galvos oda. Pleiskanos- tai paviršinės mirusios ląstelės, kurios kaip žvyneliai nepastebimai atsiskiria nuo odos. Pleiskanų atsiradimo priežasčių yra nemažai- hormoninės veiklos sutrikimai, netinkama plaukų priežiūra, stresas, grybelinės ligos. Plaukų tipas nustatomas įvertinus jų būklę, žmogaus gyvenimo būdą.

Natūralios priemonės - efektyviausios

Augalų galia ir jų gydomosios savybės buvo žinomos daugelį metų. Mokslininkai pastebėjo, kad kosmetikos priemonės, pagamintos iš augalų ekstraktų ir eterinių aliejų, yra nepakeičiamos. Eteriniai aliejai labai padeda atliekant galvos odos, plaukų ir kūno odos procedūras. Jų išskirtinai mažos molekulės lengvai įsiskverbia į plauką ir galvos odą.  Eterinių aliejų pagrindu gaminamos Reė Furterero, O'Rising, Karlo Hadeko plaukų priežiūros priemonės ypač veiksmingos tiek kasdienei, tiek gydomajai priežiūrai.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top