Revitol Acnezine kremas nuo spuogų Visas vaizdas

Revitol Acnezine kremas nuo spuogų

Revitol Acnezine kremas padės atsikratyti aknės ir apsisaugoti nuo naujai atsirandančių spuogų bei inkštirų, taip pat ilgiau išlaikys odą švelnią ir lygią.

Plačiau

RVT007

Atsargos Neturime


Informuokite mane kai bus

31,25€ /31,25€

Įdėti į krepšelį

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

 Revitol Acnezine yra vientisa odos priežiūros sistema, kuri ne tik suranda aknės šaltinį ir išgydo esamus spuogus, bet ir pašalina ateityje atsirasiančius protrūkius, kurie esamuoju metu yra nematomi. Daugelis kitų aknės gydymo priemonių yra skirtos gydyti tik jau esamus spuogus ir neturi prevencinio poveikio, todėl neapsaugo nuo spuogų atsiradimo, kitaip nei Acnezine. Su Revitol Acnezine Jums pavyks atsikratyti aknės ir jos sukeltų nemalonių pojūčių.

Paskirtis:

 • Aknės gydymui.

 • Apsaugo odą nuo naujų spuogų atsiradimo.

 Naudojimas:

 • Prieš tepdami kremą švariai nuplaukite ir nušluostykite odą.

 • Aknės pažeistus odos plotus patepkite plonu kremo sluoksniu 1- 3 kartus per dieną.

 • Dėl galimo odos išsausėjimo, pradžioje tepkite vieną karta per dieną, vėliau  padidinkite iki dviejų ar trijų kartų, jei būtų toks poreikis, ar rekomenduotų gydytojas. Jeigu oda išsausėtų ar net pradėtų luptis, vėl tepkite vieną kartą per dieną kasdien arba kas antrą dieną.

 • Jei pasitepę Acnezine norite eiti į lauką vasarą arba vėlyvą pavasarį, kai saulė jau būna kaitri, naudokite apsauginį saulės kremą. Patepę aknės gydymo kremą leiskite jam išdžiūti ir tada tepkite kremą nuo saulės. Jei padidėtų odos jautrumas, nustokite naudoti abu kremus, ir kreipkitės į gydytoją dėl tolesnio naudojimo.

  Įspėjimas

 Skirtas tik išoriniam naudojimui.

Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Jei vaikas atsitiktinai prarytų kremo dalį, nedelsdami kreipkitės į gydytoją.

 Nenaudokite:

 • Jeigu jūsų oda yra labai jautri arba jautri benzoilo perksidui. 

 Naudodami šį produktą:

 • Venkite  būti karštoje saulėje ir naudokite apsauginius kremus nuo saulės;

 • Venkite kremo kontaktu su akimis, lūpomis ir burna;

 • Venkite kontakto su plaukais arba dažyta medžiaga, įskaitant kilimus ir drabužius, kurie gali būti pabalinti šio kremo;

 • Jei naudojate kartu su kitomis aknės  gydymo priemonėmis arba iškarto po jų, jūsų oda gali išdžiūti ir suskilinėti. Jei taip atsitiktų, naudokite tik vieną aknės gydymo priemonę, nebent Jūsų gydytojas lieptų kitaip.

 • Naudojant šį produktą galimas odos sudirgimas, pasireškiantis raudoniu, perštėjimu, niežtėjimu , lupimusi ar net patinimu. Jei kremą naudojate per dažnai arba per didelės koncentracijos,, odos dirginimas gali padidėti. Odos dirginimą galite sumažinti, naudodami kremą rečiau arba mažesnės koncentracijos.
 • Jei oda būtų stipriai dirginama, nustokite naudoti kremą ir kreipkitės į gydytoją.

 Sudėtis

 Aktyvus ingredientas-  benzoilo peroksidas 5%.

 Neaktyvūs ingredientai:

 Alantoinas, Aloe Barbadensis (Ekologisško alavijo) lapų suktys, Benzilo Alcoholis, Betula Alba (beržo) lapų ekstraktas, Camellia Sinensis (žaliosios arbatos) lapų ekstraktas, karbomeras, Citrus Aurantium Dulcis (aplesinų) vaisių ekstraktas, Citrus Medica Limonum (citrinų) žievės aliejus, DMDM hydantoinas, aromatai, glycerinas, Hamamelis Virginiana (hamamelis), medus, jodopropinilas butilcarbamatas, Melaleuca Alternifolia (arbatmedžio) lapų aliejus, metilpropanediolis, Salix Alba (gluosnio) žievės ekstraktas, Salvia Officinalis (šalavijo) lapų ekstraktas, natrio citratas, natrio haluronatas, natrio hidroksidas, cukranendrių ekstraktas, Vaccinium Myrtillus (mėlynių) ekstraktas, vanduo(Aqua), ksantano guma.

Kilmės šalis JAV.

Šią prekę taip pat galite įsigyti iš gamintojų atstovų Jungtinėje Karalystėje, paspaudę šią nuorodą: Buy Health UK Store