Revitol kremas nuo strijų Visas vaizdas

Revitol kremas nuo strijų

 Revitol kremas, skirtas gydyti strijas prieš nėštumą, nėštumo metu ir pogimdyminiu laikotarpiu. Antistrijinis kremas taipogi padės sumažinti jau esančių strijų žymes.

Plačiau

RVT005

Atsargos Neturime


Informuokite mane kai bus

22,85€ /22,85€

Įdėti į krepšelį

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko:

 Net keli vykdyti tyrimai nustatė, kad strijos yra  viena iš penkių pagrindinių priežasčių, sukeliančių moterims nesaugumo ir diskomforto jausmą. Nėštumo laikotarpiu moterims padidėja strijų atsiradimo rizika dėl staigaus kūno apimties padidėjimo. Strijos atsiranda dėl to, kad poodiniai audiniai auga greičiau nei juos dengianti oda, taip sukeldami odos trūkinėjimą jos paviršiuje. Plečiantis kūno apimtims, maži įtrūkimai didėja,  pavirsdami į aiškiai matomas strijas.

 Vienoms moterims pirmosios strijų atsiradimo tendencijos pasireiškia dar paauglystėje, gi kitos susiduria su tomis problemomis tik nėštumo metu. Kadangi pirmuosius keturis mėnesius moters pilvas gali būti mažas ir pilvo plotas lygus, bet penktą ir šeštą mėnesiais sparčiai išdidėja, todėl oda patirią staigų ir stiprų tempimą. Šiuo atveju vaisius auga daug greičiau nei mamos oda spėja temptis, todėl oda plyšta ir atsiranda strijos.

 Visi žmonės yra unikalūs, o jų oda bei odos augimo greitis labai skiriasi, todėl vieni žmonės labiau ir dažniau kenčia nuo strijų nei kiti. Kadangi strijos yra susidarę randai, todėl labai sunku jas visiškai panaikinti. Taigi, labai svarbia tampa strijų prevencija. Revitol antistrijinio kremo sudėtyje yra 100 % natūralūs ingredientai tokie, kaip skvaleno aliejus, vitaminas E, vitaminas A, vitaminas D3 ir alavijo bei greipfrutų sėklų ekstraktai. Visi kartu jie sudaro mišinį, kuris padės padidinti odos elastingumą bei skatins naujų odos ląstelių gamybą. Aukšta kremo sudedamųjų dalių kokybė padės efektyviai sumažinti esamų strijų matomumą bei jų plitimą.

 Geriausias laikas pradėti naudoti prevencinį Revitol kremą nuo strijų yra ankstyvasis nėštumo periodas arba netgi tada, kai planuojate pastoti. Kita vertus, niekada nėra vėlu pradėti bet kuriuo laikotarpiu ir Jūs pamatysite pukius rezultatus strijų nusėtose kūno vietose. 

 Kodėl turėtumėte susitaikyti su strijomis, kaip galite išvengti naujų bei sumažinti esamas? Tai kad turite vaikelį, nereiškia, kad nebereikia rūpinti savo kūnu.

 Revitol prevenciniame nuo strijų kreme esantis ingredientas skvaleno aliejus palaiko sveiką odos būklę, o Vitamino E ir greipfrutų sėklų ekstarkto veikla stiprina kolageną ir elastiną, esančius žemesniuose epidermio sluoksniuose. Stimuliuojant kūno natūralaus kolageno gamybą, jūsų oda taps tvirtesnė, kadangi ji natūraliai taps elastingesnė. Tai ženkliai padės odą apsaugoti nuo atsirandančių įtrūkimų bei išvengti strijų susidarymo. Vitaminas D 3 yra vitamino D, kurį gamina jūsų kūnas, veikiamas saulės spindulių, darinys. Vitaminas D yra labai reikalingas epidermio sluoksnių atsinaujinimui, tačiau šiuolaikinis gyvenimo būdas nesuteikia mums pakankamai laiko ir galimybių būti salėje, todėl alternatyvus vitamino D šaltinis tampa būtinybe. Vitaminas D3, esantis kremo sudėtyje, papildys vitaminus E ir A stimuliuojant naujų odos ląstelių gamybą.

 Naudojant kremą esančioms strijoms sumažinti, geriausias rezultatas pasiekiamas, tepant ant randelių, kurie vis dar yra raudoni ir pakilę. Tepant ant senesnio audinio, reikės truputį daugiau laiko geriems rezultatams pasiekti, nei tepus ant šviežių strijų.

 Nelaukite, kol atsiras daugiau naujų strijų! Strijos niekada neišnyks, jei jūs tuo nepasirūpinsite pati!

 Revitol kremo nuo strijų sudėtinės dalys

 10% Skvaleno aliejus

(Olea europeae isolates). Skvaleno aliejus yra natūraliai išgautas iš alyvuogių aliejaus izoliatų. Jis turi labai stiprių regeneracinių savybių, kai yra naudojamas ant odos, kadangi yra labai panašus į žmogaus kūno odoje esančius riebalus (natūralius odos riebalus). Taigi, kai skvaleno aliejus patenka ant odos, jis veikia kaip natūrali apsauga ir stimuliuoja odos paviršiaus regeneraciją. Šios savybės  skvaleno aliejų daro labai svarbų padedant sumažinti randus, esančius odoje, ypač strijas. Skavleno aliejus taip pat yra ir stiprus antioksidantas, todėl saugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio, išlaikydamas ją minkštą ir sveiką. Skavleno aliejus paprastai yra išgaunamas iš ryklio kremzlės, taipogi išgaunamas iš alyvuogių, palmių aliejaus ar kitų augalinių riebalų. Revitol kreme naudojamas skvaleno aliejus yra tik augalinės kilmės.

 Vitaminas E

 Revitol kremo nuo strijų sudėtyje esantis skvaleno aliejus yra praturtintas vitaminu E, taip pat galingu antioksidantu ir labai svarbiu kremo ingredientu odos regeneracijai. Jis gali būti išgaunamas iš įvairių augalų, dažniausiai migdolų, kivi vaisių ir mangų. Vitaminas E yra galimas įvairiose formose, kaip alfa, beta ir gama tokoferolis. Didžiausią bio- aktyvumą turinti forma ir naudojama ant odos yra alfa- tokoferolis. Vitamino E poveikis strijoms yra gaunamas dėka jo regeneruojančių odą savybių. Vitaminas E giliai įsiskverbia į odą ir stimuliuoja jos naujų lastelių augimą, taip padėdamas sumažinti strijų matomumą, kadangi vitaminui E veikiant odą, strijos tampa plonesnės, trumpesnės, o ilgainiui, tęsiant gydymą, visai sunyksta. Kadangi vitaminas E stimuliuoja naujų odos ląstelių augimą, jis padidina odos elastingumą bei tvirtumą ir, dalyvaudamas regeneracijos procese, užkerta kelią strijoms.

 Vitamino A Palmitas

 Vitaminas A yra labai svarbus vitaminas ir geriausiai žinomas, kaip turintis teigiamą efektą gerinant regėjimą. Vis dėl to, vitaminas A yra labai svarbus ir pačiam didžiausiam kūno organui- odai. Vitaminas A gali padėti sumažnti strijas ir reguliuoti odos ląstelių augimą.

 VitaminasD3

Vitaminas D3 yra būtinas naujų odos ląstelių gamybai bei papildo vitaminų A ir E funkciją epidermio regeneracijos procese.  Paprastai Vitaminas D3 yra gaminamas viršutiniame odos sluoksnyje, veikiant saulės spinduliams. Kaip patys žinote, gyvenant šiuolaikinį gyvenimą, labai sunku rasti laiko būti pakankamai ilgai lauke, kad oda gautų reikiamą kiekį saulės. Naudojamas ant odos, didelės koncentracijos vitaminas D3 teigiamai veikia ląstelių procesus. Jis padeda pagerinti ląstelių veiklą aplink strijas ir atjauninti odą.

 DL-Pantenolis

 DL- pantenoliu moksliškai yra vadinamas provitaminas B5. Jis padeda išlaikyti odą sveiką, gerindamas tiek apatinio, tiek viršutinio odos sluoksnio struktūrą. DL- pantenolis ramina ir švelnina odą, stimuliuodamas ląstelių augimą ir diferenciaciją. Šis ingredientas padeda odai regeneracijos procese. Jis taip pat skatina kolageno ir elastino gamybą. Abu veiksniai realiai padeda sumažinti strijas.

 Alavijo ekstraktas  (aloe barbadenis)

 Klinikiniai tyrimai įrodė kad alavijas (alijošius) daro teigiamą poveikį odai. Alaviją jau prieš tūkstančius metų naudojo egiptiečiai, romėnai, graikai, arabai, indai ir kinai randų mažinimui, odos drėkinimui bei gydymui. Šis alavijo ekstraktas apsaugo odą nuo žalingo aplinkos poveikio ir skatina odos regeneraciją.

 Greifruto sėklų ekstarktas

 Greipfruto sėklų ekstraktas taip pat gerina odos sveikatos būklę. Jis padeda skatinti kolageno ir elastino gamybą. Kolagenas ir elastinas stiprina ir atnaujina odos audinius, gerina ir stimuliuoja odos jungiamojo audinio ląsteles. Odos jungiamojo audinio būklė labai įtakoja tai, kaip oda susitrauks po gimdymo. Taigi, šis junginys ne tik padeda odai įsitempti nėštumo metu, bet ir sugrįžti ir pirmykštę būseną po gimdymo.

Kitos sudėtinės dalys

Išgrynintas vanduo, glicerilo stearatas, augalinis emulsiklis, glicerinas, dekano trigliceridas, dimetikonas, stearino rūgštis, trietanolaminas, alantoinas, kalio sorbatas, natrio benzoatas, karbomeras.

Naudojimas: rekomenduojama naudoti Revitol kremą nuo strijų mažiausiai du kartus, o geriau 3 kartus per dieną, įtrinant storu sluoksniu vietas, kuriose yra strijų- krūtinę, pilvą, šlaunis. Labai svarbu leisti kremui susigertį į odą, prieš jums apsirengiant,- tai turėtų užtrukti ne ilgiau 5 minučių.

Norint pasiekti geriausių rezultatų, reikia  pradėti naudoti kremą kaip įmanoma anksčiau, kai planuojate pastoti, arba esate nėščia. Kuo anksčiau pradėsite naudoti Revitol kremą nuo strijų, tuo geresni rezultatai bus pasiekti.

Kilmės šalis JAV.

Šią prekę taip pat galite įsigyti iš gamintojų atstovų Jungtinėje Karalystėje, paspaudę šią nuorodą: Buy Health UK Store