El. parduotuvės „Sveika oda“ privatumo politika:

 Mes rūpinamės, kad mūsų klientų duomenys būtų saugūs.

 Visa el. parduotuvės „Sveika oda“ veikla internete atitinka Europos sąjungos teisės aktų (ES direktyvos 95/46/EC, 2002/58/EC ir Tarptautinių susitarimų ETS 108, ETS 181, ETS 185, ETS 189) ir šalies vidaus įstatymų reikalavimus. Ši privatumo politika taikoma tai informacijai, kurią „Sveika oda“ gauna kliento apsilankymo www.parduotuve.sveikaoda.com svetainėje metu.

 Registracijos pateikimo taisyklės

 Jūs registracijos formoje turite pateikti pilną, išsamią ir teisingą informaciją apie save. Jeigu registracijos formoje Jūs pateikiate netikslius, melagingus ar klaidinančius duomenis, mes turime teisę anuliuoti Jūsų registraciją ir ištrinti duomenis arba apriboti Jūsų galimybes naudotis e-parduotuve.

 Mes pripažįstame ir gerbiame kiekvieno fizinio asmens, kuris lankosi e-parduotuvėje, teisę į privatumą. Mes renkame ir panaudojame fizinio asmens duomenis (vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą ir kitą e-parduotuvės registracijos formoje nurodytą informaciją) tam, kad: 
o apdoroti Jūsų prekių ar paslaugų užsakymus; 
o išspęsti problemas susijusias su prekių pateikimu ar pristatymu; 
o įvykdyti kitus sutartinius įsipareigojimus.

 Asmens duomenys yra tvarkomi saugiomis priemonėmis, kurios apsaugo šiuos duomenis nuo neteisėto sunaikinimo, atskleidimo ar kitų neteisėtų veiksmų.

 Ne asmeninius Jūsų duomenis, t.y. duomenis susijusius su Jūsų įsigytomis prekėmis, mes galime naudoti statistiniais tikslais. Toks statistinių duomenų rinkimas neleis tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų asmens tapatybės. Mes pasiliekame sau teisę statistinius duomenis perduoti trečiajai šaliai.

 Pasirinkimo laisvė

 Jūs patys sprendžiate, kokius savo duomenis atskleisti mūsų įmonei. Nutarę neatskleisti savo duomenų, Jūs prarandate galimybę naudotis kai kuriais www.parduotuve.sveikaoda.com  svetainės ištekliais. Vartotojai, nusprendę neužsisakyti nemokamų el. naujienų, negaus informacijos apie nuolaidas ir kitos svarbios informacijos, kurią siunčia svetainės administratorius.

 Automatiškai įrašoma informacija (be asmeninių duomenų)

Jūsų apsilankymo www.parduotuve.sveikaoda.com svetainėje metu pagrindinė ne asmeninė informacija (apsilankymų skaičius, paieškos raktiniai žodžiai, vidutinis svetainėje praleistas laikas, aplankyti puslapiai) yra įrašoma automatiškai (tai nepriklauso nuo registracijos). Ši informacija yra naudojama svetainės prieinamumui stebėti ir turiniui bei funkcionalumui gerinti. Jūsų duomenys nėra naudojami jokiems kitiems tikslams ar perduodami tretiesiems asmenims.

 Slapukai

 Slapukai yra mažos rinkmenos, laikinai saugomos Jūsų kompiuterio kietajame diske, kad, kitą kartą Jums apsilankius mūsų svetainėje, Jūsų kompiuteris būtų atpažintas. Mūsų įmonė slapukus naudoja tik informacijai, susijusiai su svetainės lankomumu, rinkti.

 Saugumas

 El. parduotuvė „Sveika oda“ imasi visų priemonių, kad apsaugotų Jūsų asmeninius duomenis. Jūsų duomenys yra apsaugoti nuo praradimo, sunaikinimo, klastojimo, neteisėto naudojimo ir prieigos.

 Informacija apie nepilnamečius

 El. parduotuvė „Sveika oda“ pataria tėvams ir globėjams išmokyti savo vaikus atsargiai ir atsakingai naudoti savo asmeninius duomenis internete. Nepilnamečiai neturėtų palikti savo asmeninių duomenų www.parduotuve.sveikaoda.com svetainėje be savo tėvų ar globėjų sutikimo. „Sveika oda“ nerenka ir nenaudoja nepilnamečių asmeninių duomenų be tėvų ar globėjų leidimo.

 Nuorodos į kitus interneto puslapius

 Ši privatumo politika taikoma www.parduotuve.sveikaoda.com pradžios tinklalapiui. Pradžios tinklalapyje gali būti nuorodų į tinklalapius, kuriems ši saugumo politika netaikoma. Išeidami iš mūsų svetainės susipažinkite su kitų tinklalapių, kurie gali naudoti Jūsų asmeninę informaciją privatumo politika.

 Teisė į informaciją

 Jei turite klausimų dėl privatumo politikos arba Jūsų asmeninių duomenų naudojimo, prašome susisiekti su mumis. El. pašto adresas sales@revitolis.lt.

 Gavę Jūsų prašymą, tuoj pat informuosime Jus apie Jums lankantis www.parduotuve.sveikaoda.com svetainėje sukauptą Jūsų asmeninę informaciją raštu arba pagal galiojančius įstatymus.

 Taisyklių keitimas

  Mes turime teisę iš dalies ar visiškai pakeisti Privatumo sąlygas apie tai pranešdami e-parduotuvėje. Jei Jūs po šių sąlygų pasikeitimų naudojatės e-parduotuvės teikiamomis paslaugomis, mes laikome, kad Jūs sutikote su sąlygų pakeitimu. Informaciją apie visus mūsų privatumo politikos pasikeitimus pranešime mūsų svetainėje ir kitose vietose, kur tai yra būtina.

 Asmens duomenų tvarkymas

 Jūs sutinkate, kad asmens duomenys, kuriuos Jūs savo noru pateikiate registracijos formoje, būtų tvarkomi remiantis šiomis taisyklėmis.

 Baigiamosios nuostatos

 Šioms Privatumo sąlygoms yra taikoma Lietuvos Respublikos teisė. Visi nesutarimai dėl šių taisyklių vykdymo, yra sprendžiami derybų keliu. Nepavykus susitarti, nesutarimai yra sprendžiami Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka.