Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Šiuolaikinėje kosmetikoje veido odos valymas yra jos priežiūros pagrindas. Pirmiausia yra odos švara, ypač naktį. Paskyrusios kelias minutes savo veidui, ypač vakare, jūs išpildysite pagrindinį higienos reikalavimą - nuolatinę, odos švarą. Oda atlieka sudėtingas ir įvairias funkcijas ir tai būdinga tik švariai ir sveikai odai.

Odos baktericidinės savybės tuo geresnės, kuo ji švaresnė.

Prancūzų kosmetologai rekomenduoja valyti ir maitinti veido ir kaklo odą tris kartus per dieną: ryte, dieną ir vakare. Tai tikslinga, kai reikia atgaivinti dieninį pasidažymą ar paruošti veidą vakariniam grimui: odai kenksminga dėti kelis sluoksnius grimo. Mūsų klimato sąlygomis nėra reikalo valyti veido odos dieną, užteks nuvalyti ją du kartus.

Pagrindinį veido valymą reikia daryti vakare, o ne ryte. Tai paaiškinama tuo, kad per dieną oda palaipsniui susitepa, susidaro sluoksnis iš suragėjusio epidermio ląstelių, prakaito ir riebalų liaukų išskyrų. Be to, ant odos nusėda dulkių, suodžių, kurie pažeidžia ir sunkina įprastinę fiziologinę odos funkciją ir trukdo natūraliam odos riebalų išsiskyrimui.

Veido oda valoma prieš pusantros, dvi valandas iki miego. Šio reikalavimo būtina laikytis neatsižvelgiant į odos tipą ir naudojamas kosmetikos priemones.

Oda valoma įvairiais būdais, Įprasta kasdien ryte praustis su muilu. Tačiau jautrią ir sausą odą turinčios moterys, nusipraususios šaltu vandeniu ir ypač žiemą, jaučia, kad odą traukia, degina, erzina. Vakarais veido prausimą galima sėkmingai pakeisti vienu iš toliau pateikiamų veido odos valymo variantų.

Nuvalius veido odą, galima ją dezinfekuoti losjonu su medetkų antpilu. Po valymo bet kokio tipo oda patepama tinkamu maitinančiu kremu.

Jei valant veidą rekomenduojamas vanduo, tai reiškia, kad reikalingas lietaus arba sniego vanduo, virintas ar paminkštintas. Kietas vanduo neerzins odos, 1 litre vandens ištirpinus 1/2 arbat. šaukštelio boro rūgšties arba 1/4 arbat. šaukštelio geriamosios sodos.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top