Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Veido raudonis, išsiplėtusios kraujagyslės - tai problema, su kuria susiduria vis daugiau moterų, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar odos tipo. Truputį plačiau apžvelgsime šią problemą :

  Kokios moterys dažniausiai kenčia dėl išsiplėtusių kraujagyslių?

 Su šia problema dažniau susiduria žmonės, turintys šviesią I ar II tipo odą. Kraujagyslių pakitimai dažniausiai atsiranda apie 30-40 metus. Yra žinoma, kad moterys su išsiplėtusiomis kraujagyslėmis dažniau serga migrena, jos labiau prakaituoja, dažniau serga dirgliosios žarnos sindromu, skundžiasi delnų ir padų šalimu.

Todėl mokslininkai siūlo išskirti naują odos tipą - kraujagyslinį. Pirmieji simptomai pastebimi moteriai sulaukus 20 metų, ypač jei intensyviai deginamasi saulėje.

 Kas sąlygoja raudonio atsiradimą?

 Paraudus veidui, moterys dažnai mano, kad tai alerginė reakcija j netinkamą kosmetiką. Dėl vietinių ir bendro pobūdžio veiksnių atsiranda priepuolinis paraudimas veido, krūtinės srityje. Dažniausiai paraudimą išprovokuoja saulė, stresas, aukšta ir žema oro temperatūra, alkoholis, aštrūs patiekalai, mankšta, sauna, per sausas ar per drėgnas oras, kosmetika.

 Taip pat paraudimą gali sukelti vaistai: kortikosteroidai, antihipertenziniai, plečiantis kraujagysles ar mažinantys cholesterolio kiekį. Šie visi veiksniai didina kraujagyslių sienelių trapumą, todėl jos plečiasi. Tokie laikini reiškiniai vėliau tampa nuolatiniai ir raudonai nuspalvina vis didesnius plotus.

 Kaip rūpintis rausti linkusia oda?

 Atsiradus pirmiems odos raudonio simptomams labai svarbu tinkamai prižiūrėti odą.

 Taip pat patartina vengti saulės, temperatūros svyravimo (saulė, sauna, šaltis), ilgalaikio vėjo poveikio, buvimo sausose patalpose, aštraus maisto, alkoholio. Svarbu tinkamai pasirinkti kokybišką kosmetiką.

 Linkusios rausti veido odos nerekomenduojama trinti rankšluosčiu, valyti kelis kartus per dieną tonikais arba kitais skysčiais - tokios procedūros gali sudirginti odą. Negalima naudoti ir mechaninių šveitiklių.

 Makiažui valyti geriau naudoti skystas prausimosi priemones ir pienelį jautriai odai. Labai svarbu naudoti apsauginį kremą nuo saulės spindulių su filtru, ne mažesniu kaip SPF 30. Jeigu oda su išsiplėtusiomis kraujagyslėmis tinkamai neprižiūrima, paraudimo procesas progresuoja, vėliau gali atsirasti raudonų spuogų.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top