Search

Veido masažas nuo raukšlių

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 

Straipsnio rodyklė

 Veido masažas padeda ne tik brandžiai odai. Jis būna labai naudingas ir jaunystėje, be to, maloniai atpalaiduoja. Taisyklingai atliekamas veido masažas gali išlyginti plonutes linijas, taip stabdomas raukšlių susidarymas. Svarbu taisyklinga masažo technika, aukštos kokybės aliejus odai (geriausias toks, kuriame gausu apsauginių vitaminų A, C ir E) ir truputis ištvermės. Tinkamas metas veidui masažuoti yra vakaras, kai nuvalę odą, turite tam pakankamai laisvo laiko.

Svarbiausi gerai atliekamo veido masažo būdai

 1. Kakta

 Veido masažą pradėkite nuo kaktos. Abiejų rankų pirštų galiukais lėtai tuo pat metu braukiama nuo kaktos vidurio pakraščių link. Paskui nuo antakių braukykite aukštyn plaukų linijos link. Nuo statmenų mimikos raukšlių ties nosies šaknimi gelbsti toks veiksmas: šią odos sritį atsargiai apimkite nykščiu ir smiliumi (horizontaliai) ir glaudžiamaisiais bei stumiamaisiais judesiais įtrinkite papildomą lašelį aliejaus.

 2. Akys

 Aplink akis dėl apatinio audinio jautrumo masažuoti reikia ypač atsargiai. Pradėkite ties smilkiniais ir ovaliai masažuokite aplink akis. Tai darydamos, nuo smilkinių švelniai braukite apačion, palei akis nosies link ir tada per viršutiniąją vokų sritį vėl smilkinių link. Pabraukykite taip keletą kartų ir per smilkinius veskite pirštais veido pakraščio link- iki pat plaukų linijos. Tada smiliumi ir didžiuoju pirštu labai lengvai paplekšnokite aplink akis. Ir vėl pakartojamas tas pats kelias, kaip ir braukant. Toks švelnus plekšnojimas sujudina šlakų sankaupas audiniuose, ir todėl jos lengviau pasišalina.

 3. Nosis

 Abi nosies puses, tarsi piešdamos mažus ratukus, masažuokite nuo galiuko į viršų. Šiuos judesius pakartokite keletą kartų. Tai darydamos ypatingą dėmesį skirkite nosies sparneliams ir galiukui. Čia taip pat dažnai kaupiasi šlakai, ir taip juos galima panaikinti.

 4. Skruostai

 Smulkiais sukamaisiais judesiais masažuokite nuo nosies sparnelių skruostikaulių link ir kiekvieną kartą braukite vis žemiau. Taip masažuodamos pamažu pasieksite lūpų kampučius, smakrą, jo vidurį.

 5. Raukšlės tarp nosies ir lūpų kampučių

 Anksčiau buvo manoma, kad žmonės, kuriems anksti atsiranda raukšlių tarp lūpų kampučių ir nosies, turi skrandžio problemų ir yra gana niurzgūs. Žinoma, tai nesąmonė. Tiesa yra ta, kad gilias raukšles šioje vietoje turi beveik visi žmonės. Jas galima sušvelninti masažuojant sukamaisiais judesiais ir braukant skruostų link.

 6. Burnos sritis

 Mažos raukšlelės pirmiausia atsiranda virš viršutinės lūpos. Jos formuojasi todėl, kad lūpos dažnai tempiamos į priekį. Šis judesys kartojamas kasdien rūkant cigaretes. Masažuokite ir virš lūpų, ir po jomis visada nuo vidurio pakraščių link ir atlikite smulkius lyginamuosius judesius. Tai šiek tiek kompensuoja šią rūkymo pasekmę. Raukšlelių apie burną atsiradimą gali nulemti ir įprotis susinervinus kraipyti kietai sučiauptas lūpas.

 7. Smakras ir skruostų pakraščiai

 Čia audiniai suglemba ypač greit. Mažą audinių "pagalvėlę" ant smakro suimkite abiejų rankų smiliais ir masažuokite ją leisdamos pirštams horizontaliai slysti pirmyn ir atgal. Paskui visų pirštų, išskyrus nykščių, galiukais sukamaisiais judesiais masažuokite smakrą palei apatinį žandikaulį iki ausų. Tai pakartokite keletą kartų.