Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia reguliariai maudytis po dušu ar vonioje ir naudoti odai tinkamas priemones.

 Pasirinkite tinkamą prausimosi priemonę

  Paprastai kūno oda būna atsparesnė nei veido, be to, joje yra mažiau riebalų liaukų, todėl ji ne tokia riebi. Taigi prausti kūną galima įvairesnėmis priemonėmis negu valyti veidą. Priemonių kūnui prausti pasirinkimas pakankamai didelis. Jei kenčiate dėl odos ligų ir kitų negalavimų, tokių kaip egzema arba alergija, pasitarkite su gydytoju, kaip pasirinkti muilo neturinčias prausimosi priemones.

  

PRAUSIMOSI PRIEMONIŲ TIPAI

Prausimosi priemonė Savybės Odos tipas
Muilas ir vanduo Nebrangu ir efektyvu. Daugelis žmonių nesijaučia gerai nusiprausę, jei maudosi be muilo. Rinktis galima iš gausybės muilo rūšių. Sausai odai tinka muilas, kurio sudėtyje yra drėkinamųjų medžiagų; antibakterinis muilas apsaugo nuo nemalonaus kūno kvapo bei dėmių ant pečių, nugaros ir krūtinės; jautrią odą reikia prausti nealergizuojančiu bekvapiu muilu.
Dušo želė ir vonios putos Šios švelnios sudėties priemonės gausiai putoja ir gerai išvalo odą prausiantis po dušu ar maudantis vonioje. Tinka normaliai ar nelabai riebiai odai. Šios priemonės kartais būna per aštrios sausai ar jautriai odai ir gali ją erzinti.
Vonios aliejus Aliejuje yra drėkinamųjų komponentų. Maudantis vandens paviršiuje plaukioja aliejaus akutės. Rekomenduojamas sausai odai. Naudojant vonios aliejų kūnas apsitraukia plonyte plėvele, kuri saugo odą nuo perdžiūvimo.
Vonios druska  Vonios druskos priedai drėkina odą, malšina raumenų nuovargį ir skausmą arba tiesiog suteikia odai malonų aromatą.

 Jei tenka praustis kietu vandeniu, vonios druska jį suminkština ir apsaugo odą nuo sausėjimo.

 Kaip maudytis, kad oda būtų švari, graži ir saugi...

 Įmuiluokite plaušinę arba kempinę pasirinkta prausimosi priemone ir trinkite kūną, kol susidaro putos. Masažuojant gerai nuvalomi susikaupę nešvarumai, taip pat švelniai pašalinamos negyvos odos ląstelės. Netrinkite odos per smarkiai, kad nesubraižytumėte. Reguliariai skalbkite prausimuisi skirto audinio atraižą ir prieš maudydamiesi gerai išdžiovinkite. Kempines reikia kruopščiai perplauti ir palikti natūraliai išdžiūti. Galima naudoti natūralią arba sintetinę kempinę. Natūralios kempinės brangesnės, bet patvaresnės ir ilgiau tinka naudoti.

 Jei jūsų oda sausa, nesimaudykite labai karštu vandeniu. Karštas dušas ar vonia odą dar labiau išdžiovina, be to, nuo karšto vandens išsiplečia kapiliarai.

 Vonioje ar po dušu maudykitės ne ilgiau kaip 20 minučių. Ilgai mirkoma oda praranda daug drėgmės. Nuo prausimosi želė ar vonios putų ant kūno gali likti apnašų sluoksnis. Jį reikia kruopščiai nuplauti, kad oda nesausėtų. Nusimaudę gerai nusišluostykite rankšluosčiu, ypač rūpestingai iššluostykite tarpupirščius. Tai padės išvengti kojų grybelio, kuriam ypač palanki drėgna terpė.

 Nepamirškite drėkinti odos

 Kūno losjonas ar drėkinamasis kremas apsaugo kūno odą nuo sausėjimo. Tepti kūną drėkinamosiomis priemonėmis ypač patartina sulaukus vyresnio amžiaus, kai pradeda silpniau funkcionuoti riebalų liaukos. Kūno losjonas labiau tinka riebiai odai. Kremas yra tirštesnis, dėl to patartina juo tepti sausą odą. Kai kurių drėkinamųjų priemonių sudėtyje yra specialių komponentų, ilgesnį laiką švelniai šalinančių negyvas odos ląsteles. Jei jūsų oda linkusi į alergiją, venkite aštriai kvepiančių prausimosi priemonių- jos gali erzinti.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top