Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus senėjimui galima paskelbti Jam protestą? Iš tikrųjų Jūs galite mesti iššūkį laikui ir net sulaukę 50 metų turėti šviesias, spindinčias akis, puikią sveikatą ir gražų kūną. Garsioji Coco Chanel kartą pasakė: „Gamta tau veidą suteikia su laukus dvidešimties metų. Trisdešimties JĮ jau būna suformavęs gyvenimas. Ir tik nuo tavęs priklauso, kokio veido užsitarnausi sulaukusi penkiasdešimties".

 

Kodėl sensta oda?

 Yra kelios senėjimo priežastys. Pirmoji- natūralus odos senėjimas. Odos ląstelės pradeda senti sulaukus 25 metų. Todėl oda palaipsniui praranda tamprumą, stangrumą, suplonėja jos poodinis riebalinis audinys, mažėja elastinių ir kolageninių skaidulų, silpnėja raumenys ir oda išsitempia, suglemba. Didelę įtaką odai daro persirgtos ligos (infekcinės, imuninės, ginekologinės, virškinamojo trakto).

 Antroji priežastis- neigiami aplinkos faktoriai: gatvės dulkės, cigarečių dūmai, automobilių išmetamosios dujos, kava, alkoholis, saulės spinduliai. Visa tai skatina odos ląstelėse aktyviųjų deguonies radikalų atsiradimą, kurie ardo dermoje esančias kalogeno ir elastino skaidulas.

 Trečioji priežastis- vidinės būsenos, emocijų atspindys odoje. Raukšlių greičiau atsiranda nervingiems, piktiems, kerštingiems, nepatenkintiems gyvenimu ir savimi žmonėms. Ketvirtoji- nesubalansuota mityba ir mažas fizinis aktyvumas. Anot Polio Brego, sveikatos šaltinis- geras, grynas kraujas, kurį lemia natūralus maistas, švarus vanduo ir tyras oras.

 Pirmieji senstančios odos požymiai

 Oda, žalojančių veiksnių veikiama, tampa sausa, šiurkšti, nelygi, atsirandam smulkių raukšlelių, o laikui bėgant ir gilesnių raukšlių, sumažėja jos elastingumas, veidas lyg „nukrenta" žemyn. Išryškėja išsiplėtę kapiliarai, pigmentinės dėmės. Prasidėjus odos struktūros irimui, oda papilkėja ir praranda blizgesį.

 Ar įmanoma sustabdyti laiką?

 Pirmiausia reikia išmokti mylėti savo kūną ir stengtis, kad jis būtų gražus. Tik mylėdamos save ir taip stiprindamos pasitikėjimą savimi, pradėsite keistis į gerąją pusę. Pajusite, kad stipriau už gamtą jūsų kūną keičia jo priežiūra ir puoselėjimas. Tad patariama laikytis šių auksinių taisyklių:

 ♦ Rūpinkitės kūnu, maitinkitės sveiku maistu ir gerkite tyrą vandenį (kasdien reikia išgerti 2-3 litrus skysčių). Valgykite maisto, kuriame daug vitamino A (morkų, kukurūzų, špinatų), C (paprikos, kivių) ir E (rupių miltų produktų, daigintų kviečių aliejaus) turinčių maisto produktų.

 ♦ Stenkitės giliai kvėpuoti- teigiama deguonies energija nugalės neigiamus streso padarinius ląstelėse.

 ♦ Daugiau judėkite: šokite, vaikščiokite, bėgiokite, žaiskite. Nepamirškite rąžytis!

 ♦ Dažniau pasilepinkite vonioje su kvapiaisiais eteriniais aliejais (levandos, ramunėlių, sandalmedžio, čiobrelių, melisos ar miško žolelių).

 ♦ Kūno odą patepkite drėkinamuoju pieneliu ar natūraliais aliejais. Raukšles lygina alijošiaus, jojobos, ramunėlių, levandos veikliosios medžiagos su vitaminu A ir E.

 ♦ Ypač anksti atsiranda raukšlių kaktoje. Vakarais, kai žiūrite televizorių ar tvarkotės namie, paimkite kaktos dydžio audeklo gabalėlį, sutepkite jį storu maitinamojo kremo sluoksniu ir išlyginę raukšles prispauskite prie kaktos. Galvą apriškite elastiniu bintu ir taip pabūkite 15-20 minučių. Kartokite šią procedūrą kasdien, kol pamatysite, kad raukšlių nebeatsiranda. Kartu treniruojami mimikos raumenys- pavyksta išvengti žalingo įpročio raukyti kaktą.

 ♦ Veido odą jaunina ir gaivina mumijaus kaukė. Mumijus turi mikroelementų, amino rūgščių, dervų, vitaminų ir kitų naudingųjų medžiagų. Ištirpinkite 1 g mumįjaus pusėje stiklinės virinto vandens. Šiame tirpale sudrėkinusios pavilgą dėkite jį ant veido ir palaikykite 2 minutes. Po to patepkite veido odą maitinamuoju kremu, kuris palaiko paviršinių odos sluoksnių drėgmę.

 ♦ Rinkitės tirštesnį kremą, nes jame riebalų daugiau nei vandens. Toks kremas išlaikys daugiau drėgmės.

 ♦ Be reikalo nesijaudinkite. Kritiniais momentais blaiviai vertinkite situaciją. Kiekvienu atveju raskite ką nors teigiamo. Yra net minčių pratimai, kurie gali sulėtinti senėjimo procesą.

 ♦ Dažniau kartokite sau: "AŠ visada jauna", "Aš- žavi!". Pažvelgusios į save veidrodyje suraskite bent 10 veido ir kūno vietų, kurios jums labai patinka.

 Ir daugiau šypsokitės! Juk nėra nė vieno negražaus besišypsančio veido.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top