Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, užmaskuojame įvairiausiomis kosmetikos priemonėmis, kartais net kreipiamės į grožio salonus. Todėl veidas ilgiau išlaiko amžiaus paslaptį. O rankos?..

 Jomis plauname indus, skalbiame, dažome butą, valome langus ir nudirbame daugybę kitų darbų. Veikiama che minių valiklių, saulės, karščio, rankų oda pasidaro sausa, sugrubusi, šiurkšti. Jei dar tenka kapstytis darže, skusti šviežias bulves, rankos taip pajuosta, kad ir nuvalyti sunku.

  Veido odą jau įpratome saugoti nuo saulės spindulių ar vėjo - kasdien tepame kremu, pudruojame. O štai rankas dažniausiai pamirštame. Ką reikėtų daryti, kad jos visada būtų minkštos, švelnios ir gražios? Rankų priežiūros priemones laikykime vonioje prie praustuvės. Tokį pat kosmetikos komplektuką pasidėkite ir prie kriauklės virtuvėje. Suplovus indus, išgręžus skalbinius ar išsimaudžius po dušu nereikės ieškoti kremo- jis bus čia pat. Ir rankų pasitepti nepamiršime, ir nedaug laiko sugaišime.

 Dirbdamos sode ar darže, plaudamos indus ar skalbdamos mūvėkime gumines pirštines. Įsigykite su medvilniniu pamušalu- mažiau prakaituos rankos. Kad guminės pirštinės lengviau užsimautų, rankas patrinkime talku arba krakmolu. Nusimovusios pirštines, rankas nuplaukite, nušluostykite ir pasitepkite drėkinamuoju kremu. Jei neturime guminių pirštinių, rankas galima pasitepti apsauginiu kremu- jis saugos odą nuo nepageidaujamų išorės veiksnių 24 valandas. Sausą ir trūkinėjančią rankų odą atgaivina vonelės. Joms tiks bet kuris pašildytas aliejus ir linų sėmenų nuoviras (1 šaukštą sėmenų užplikyti 2 stiklinėmis vandens ir pavirinti 15-20 min).

 Iš ryto ir vakare rankas pasitepkite rankų kremu arba geliu. Pirkdamos kremą, atkreipkime dėmesį į jo sudedamąsias dalis: ramunėlės puikiai dezinfekuoja ir gydo suskeldėjusias rankas, alijošius drėkina, glicerinas ir lecitinas minkština odą.

 Rankų odą minkština bulvių nuoviras,raugintų kopūstų sunka, pieno išrūgos. Padeda ir valgomosios ar jūros druskos vonelės (1 valgomasis šaukštas druskos 1 l vandens), taip pat žolių vonelės (1 šaukštą mėtų arba liepų žiedų užplikyti 1l vandens ir palaikyti 30 min, kad pritrauktų).  Jeigu po darbo sode, darže, nuskutę bulves norime tuoj pat nusivalyti pajuodusias rankas, patrinkime jas citrinos griežinėliu. Puikiai balina ir petražolių sultys. Tačiau tiek citrinos, tiek petražolių sultys sausina odą. Todėl po balinimo procedūros palepinkime rankas drėkinamąja kauke. Ją galima pasigaminti iš kavamale sumaltų avižinių dribsnių ir kelių lašų alyvų aliejaus. Eidamos miegoti ištepkime rankų odą tokiu mišiniu ir užsimaukime medvilnines pirštines. Rytą rankas nuplaukime ir patepkime minkštinamuoju kremu.

 Paraudusioms rankoms labai tinka kontrastinės (karšto ir šalto vandens) vonelės. 30 sek. palaikykime 35-38°C vandenyje, po to- šaltame. Taip kartokite 16-20 kartų. Efektas padvigubės, jeigu į karštą vonelę įpilsime dilgėlių nuoviro (4 šaukštus 1 l vandens), o į šaltą- ąžuolo žievės nuoviro (1 šaukštas 1 l vandens).

 Kremo rankoms galima pasigaminti ir namie.

 Bananų kremas. Sutrinkime 1/2 prinokusio banano, sumaišykime su 1 šaukštu sviesto, alyvų arba daigintų kviečių aliejaus. Šį kremą galima laikyti šaldytuve 10 dienų. Jis labai tinka po sunkaus darbo pavargusioms ir suskirdusioms ran­koms. Nusiplovusios rankas, pasitepkime kremu ir truputį pamasažuokime, tarsi mautumėmės pirštines.

 Baltymų kremas. Į išplaktą 1 kiaušinio baltymą įpilkite 1/4 šaukštelio grietinėlės, 4 lašus citrinos sulčių ir išmaišykite. Šiuo mišiniu įtrinkime rankas vietoj naktinio kremo ir palaikykime per naktį.

 Visų procedūrų poveikis sustiprės, jei prieš tai rankas kelias minutes palaikysite karštame vandenyje.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top