Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita kūno dalis: orų sąlygos bei ekologiniai veiksniai, nedidelės traumos, neišvengiamai per dieną ant jų susikaupiantys nešvarumai... O dar sodininkystės ir daržininkystės sezono darbai. Malonūs rūpesčiai sode- sunkus išbandymas mūsų rankoms.

 

 

Apsauga

 Kad mūsų rankoms būtų lengviau, pirmiausia turime jas keik įmanoma apsaugoti. Suprantama, nesvarų darbą reikia dirbti apsimovus gumines pirštines arba rankas patepus specialiu apsauginiu kremu. Ką daryti jei po ranka pirštinių, o į pirktinius kremus jūsų rankos reaguoja alergiškai? Pasigaminkite kremą pačios.

  Naminis kremas

 Jam prireiks 20 g vaistinių ramunėlių žiedų ir tokio pat kiekio didžiojo gysločio lapų. Užpilkite viską stikline verdančio vandens. Užpilą pusę valandos pašildykite vandens vonelėje. Vėliau ataušinkite ir iškoškite. Į 50 g užpilo pridėkite 20 g krakmolo arba talko ir 50 g vazelino (vietoj jo galima paimti kiaulės ar avies lajaus ar žąsies taukų) ir viską kruopščiai išmaišykite. Storu šio kremo sluoksniu ištepkite švarias rankas prieš pradėdami darbą. Kremą reikia laikyti šaldytuve.

 Plovimas

 Dažnai naudojant muilą oda sausėja. Kur kas veiksmingiau ir naudingiau rankas plauti specialiais mišiniais. Dažnai triūsiate lysvėse, dažote namą ar tvorą aliejiniais dažais, remontuojate automobilį? Pasigaminkite valomąjį kremą.

 Valomasis kremas

 Jam reikės: po 20 g vaistinių kalendulų Žiedų, didžiojo gysločio lapų bei sėjamųjų avižų, 30 g erškėtrožių vaisių, vienos vidutinio dydžio virtos bulvės, 2- 3 g valgomosios sodos, 50 g vazelino, 2-3 valgomųjų šaukštų grietinės arba grietinėlės. Du valgomuosius šaukštus augalų mišinio užpilkite 200 mililitrų verdančio vandens, palaikykite 10-15 minučių vandens vonelėje, paskui ataušinkite ir iškoškite. Sudėkite sutrintą bulvę, suberkite sodą. Viską Išmaišykite iki vientisos masės. Tada įdėkite vazeliną, atskieskite grietine ar grietinėle ir plakite tol, kol susidarys į gelį panaši masė. pagamintą kremą tepkite ant purvinų rankų ir palaikykite 15-20 minučių, paskui nuplaukite šiltu vandeniu. Kasdieniam rankų plovimui vietoj muilo naudokite šilta vandenį su trupučiu citrinų sulčių, valgomosios druskos ir sėlenų- oda taps minkšta ir švelni it šilkas. Tokį patį poveikį turi ir šiltas bulvių nuoviras.

 Gydymas

 Iš anksto pasigaminkite dvinamių dilgėliu antpilą. Į stiklinį indą sudėkite šviežius dilgėlės lapus, užpilkite juos 96 proc. spirito ir laikykite antpilą dvi savaites saulėtoje vietoje. Šito vaisto pakaks per visa daržo bei sodo darbų sezoną. Suvilgytą antpile marlės gabalėlį pridėkite prie žaizdos- ji užgis greičiau ir apsaugos odą nuo infekcijos.

 Žaizdoms gydyti

 Žaizdas veiksmingai gydo ir jonažolių antpilas: paimkite valgomąjį šaukštą smulkintos žolės, užpilkite ją 0,5 l degtinės ir laikykite savaitę tamsioje vietoje. Laikyti reikia gerai uždarytame stikliniame inde. Jei įsipjovėte, žaizdą dezinfekuokite šiek pašildytame užpile, suvilgytu marlės gabalėliu. Jei namie turite alavijo, jo lapą išilgai perpjaukite peiliu ir perpjautą pusę pridėkite prie žaizdos. Apibintuokite. Po 5- 6 valandų žaizdą "užtrauks".

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top