Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad rytą, užuot praususis vandeniu, verčiau pasitrinti veidą kosmetinių ledukų gabaliukais. Ši maloni procedūra jaunina odą, lygina raukšles, sutraukia poras, be to, veidas tampa gaiviai rausvas.

 Ledukai paprastai daromi iš vandens arba žolelių antpilų. Bet ne visos žolelės tinka skirtingiems odos tipams, be to, jprastas vanduo iš čiaupo ne geriausia žaliava ledukams. Geriau naudoti geriamąjį, o dar geriau - negazuotą mineralini vandenj.

 

 Kai kurie antpilai universalūs ir tinka bet kurio tipo odai. Tai vaistinių ramunėlių, mėtų, lakišių, jonažolių, šalavijų ir liepžiedžių mišiniai.

 Juos paruošti paprasta. Vieną valgomąjj šaukštą žolelių arba jų mišinio užpilkite stikline verdančio vandens ir palikite pusei valandos pritraukti. Paskui antpilą supilstykite į ledo formeles ir įdėkite į šaldiklj. Kosmetinis ledas laikomas ne ilgiau kaip savaitę. Be to, bet kokio tipo odą naudinga kasdien patrinti sušaldyta stipria juoda arbata (žinoma, be cukraus).

 Kosmetinių ledukų pasigaminti nesunku, tik reikia žinoti, kokios žolės ir mišiniai tinka jūsų odai.

 Normali oda

 Normaliai odai labai tinka vaistiniai valerijonai. Juos galite maišyti su gysločiais ir kraujažolėmis. Dar tinka našlaitės, vaistiniai krapai. Šių žolelių antpilai daromi kaip universalūs ir laikomi šaldiklyje.

 Ledukams gaminti galite naudoti ryžius. Jie turi nedidelį balinamąjį poveikj. Išvirkite truputį ryžių dideliame kiekyje vandens be prieskonių. Kai ryžiai visiškai išvirs, pertrinkite juos per sietelį. Gautą skystį sušaldykite ir panaudokite pagal paskirtį. Ryžių ledukus laikykite ne ilgiau kaip tris dienas.

 Sausa oda

 Sausai odai tinka ledukai, paruošti iš žolelių, uogų, vaisių. Šio tipo odai nepakeičiami antpilai iš gudobelių, eleuterokokų, kiaulpienių šaknų. Ledukus gaminkite ir saugokite įprastai.

 Ledukų galite pasigaminti ir iš uogų antpilų. Geriausia - raudonų. Paimkite tris valgomuosius šaukštus uogų, užpilkite jas 2 puodeliais šalto vandens. Po dviejų trijų valandų nukoškite ir gautą skystį sušaldykite.

 Sausai odai labai tinka erškėtuogių vaisiai. Du valgomieji šaukštai uogų užpilami viena stikline karšto vandens. Palikite maždaug vienai valandai, o paskui užšaldykite. Šiuos ledukus laikykite šaldiklyje ne ilgiau kaip 5 dienas.

 Riebi oda

 Riebiai odai labiausiai tinka žolės - arnikos, medetkos, asiūkliai, bergenijų šaknys ir sidabražolės.

 Ruošdama kosmetinius ledukus iš šių žolelių ir jų mišinių, galite įlašinti keletą šviežių agurkų arba kelis citrinų sulčių lašus. Tačiau juos panaudojus ledukų laikymo terminas sutrumpėja viena ar dviem dienomis.

 Mišri oda

 Šio tipo odai tinka tokios pat žolelės kaip normaliai bei riebiai. Jas galite derinti, tačiau agurkų ir citrinų sulčių geriau nepilkite.

 Kosmetiniams ledukams gaminti geriausiai naudoti žoleles, kurių pati pririnkote vasarą. Tačiau ne visos tam turime laiko, be to, tinkamai išdžiovinti žoles - ištisas mokslas. Žolelių galite nusipirkti vaistinėse. Tik būtinai atkreipkite dėmesį į galiojimo terminą, nors vaistažolių saugojimo laikas ir labai ilgas.

 Kaip tinkamai naudotis kosmetiniais ledukais? Nedideliu ledo gabaliuku pamasažuokite veido ir kaklo odą įvairiomis kryptimis, kol ims gelti smilkinius ir skruostus. Paskui odą nušluostykite sausu minkštu rankšluosčiu ir pasitepkite dieniniu kremu, kurį paprastai naudojate.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top