Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Rankas labiau negu kitas kūno dalis veikia aplinkos dirgikliai: drėgmė, chemikalai, temperatūros pokyčiai ir kt. Rankų forma ir dydis dažniausiai pasako, kuo žmogus dirba. Fiziškai dirbant rankomis, jos ilgainiui pasidaro stambesnės, gyslotos. Žmonių, kurie dirba protinį darbą, delnai siauri, pirštai plonesni, oda šviesi.

Skaityti daugiau...

 Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo išvaizda. Net garsioji gražuolė Kleopatra be grimo buvo… tiesiog negraži. Tačiau išmanė visas grimavimosi paslaptis ir „tapdavo“ tobula. Be to, labai save mylėjo ir prižiūrėjo: kas rytą maudydavosi vonioje su medumi ir asilių pienu, kūną tepdavo moliūgo ir akacijų sėklų esencija, o veidą – abrikoso minkštimo kremu. Nė vienas vyras neatsispirdavo jos grožiui. Vis moteriškos paslaptys...

Skaityti daugiau...

 Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad rytą, užuot praususis vandeniu, verčiau pasitrinti veidą kosmetinių ledukų gabaliukais. Ši maloni procedūra jaunina odą, lygina raukšles, sutraukia poras, be to, veidas tampa gaiviai rausvas.

 Ledukai paprastai daromi iš vandens arba žolelių antpilų. Bet ne visos žolelės tinka skirtingiems odos tipams, be to, jprastas vanduo iš čiaupo ne geriausia žaliava ledukams. Geriau naudoti geriamąjį, o dar geriau - negazuotą mineralini vandenj.

Skaityti daugiau...

 Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas dažniausiai parausta, pažastyse atsiranda prakaito tvaikas, o visų baisiausia- prakaituoja kojos, skleisdamos ne patį maloniausią kvapą.

 Ši bėda aktualiausia šaltuoju metų laiku, kai dėvime pašiltintą avalynę. Visą dieną bėgiojame iš vienos įstaigos į kitą, iš vieno miesto galo į kitą, vakare užsukusios į svečius dažniausiai tikimės, kad šeimininkai neprašys nusiauti batų.  Taigi, jei moterys kojomis rūpinsis taip pat, kaip ir veidu bei rankomis, panašių bėdų niekada nekils.

Skaityti daugiau...

 Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita kūno dalis: orų sąlygos bei ekologiniai veiksniai, nedidelės traumos, neišvengiamai per dieną ant jų susikaupiantys nešvarumai... O dar sodininkystės ir daržininkystės sezono darbai. Malonūs rūpesčiai sode- sunkus išbandymas mūsų rankoms.

Skaityti daugiau...

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top