Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Visiškai neperdedant galima pasakyti, kad oda yra ne tik sielos, bet ir mūsų skrandžio veidrodis. Patarlė sako: "Esi tas, ką valgai", ir ji tinka kalbant apie gerą savijautą, energiją ir išvaizdą. Jei organizmas blogai aprūpinamas maisto medžiagomis, jei ląstelėms trūksta svarbių energiją teikiančių medžiagų: vitaminų, mineralų ir mikroelementų- kenčia ir oda. Ji atrodo blyški ir pavargusi, praranda gyvybingumą bei elastingumą ir tampa ne tokia atspari įvairiems sutrikimams ir ligoms.

  

Dažnai mitybos klaidas pirmiausia atskleidžia oda. Kas valgo per daug riebaus ar saldaus maisto, kieno lėkštėje mėsos ir dešros daugiau negu šviežių vaisių ir daržovių, kas teikia pirmenybę mėsainiams, dešrainiams, keptoms bulvėms, kokakolai ir saldiems limonadams, bet nusigręžia nuo salotų, jogurto, varškės, nemaltų grūdų produktų ir šviežių vaisių sulčių, to savijauta iš pradžių tikriausiai labai nepablogės, tačiau maisto medžiagų trūkumą aiškiai parodys oda: ji taps dėmėta, spuoguota, staiga pradės sausėti arba riebaluotis.

 Nesveikas žarnynas nesveika oda

 Dažnai liga nepastebimai prasideda žarnyne. Būtent jame pasisavinamos maisto medžiagos. Jos suskaidomos į mažas daleles ir perduodamos į kraują. Jeigu žarnynas nuolat yra varginamas netinkama mityba, jis nebegali optimaliai virškinti, ir tada organizmas nepakankamai aprūpinamas vertingomis medžiagomis.

 Taigi gali atsitikti taip, kad ir gausiai bei įvairiai valgant organizmui ims trūkti įvairių reikalingų medžiagų, ir dėl to nukentės oda- prastės jos išvaizda. Taigi pernelyg jautri, į bėrimus ir niežulį linkusi oda gali būti chroniško žarnyno veiklos sutrikimo ir vidurių užkietėjimo ženklas. Labai sausa, dėmėta oda gali rodyti, jog trūksta nesočiųjų riebiųjų rūgščių ir vitamino E, o uždegiminiai odos pokyčiai ir prastai gyjančios žaizdos gali būti slapto vitaminų A, B6, C ir mikroelemento cinko deficito požymis.

 Dažnai odos funkcionavimas sutrinka, kai ją sudirgina drauge daugybė kenksmingų veiksnių. Savaime suprantama, tam turi įtakos ne tik išoriniai, bet ir vidiniai veiksniai: pavyzdžiui, nesveikas, mažai vertingų medžiagų turintis maistas arba dvasinės pusiausvyros praradimas.

 Niekada ne per vėlu

 Pasiryžus nuodugniai gydyti nuvargintą žarnyną, reikia keisti mitybos įpročius: teikti pirmenybę šviežiems daug vitaminų ir mineralinių medžiagų turintiems produktams, o be to, reikia tinkamai prižiūrėti odą- suteikti galimybę jai gauti pakankamai deguonies. Tada galima patirti tikrą stebuklą. Oda visiškai pasikeis. Anksčiau atrodžiusi blausi, dėmėta, nuvargusi ji staiga suspindės grožiu, gaivumu ir taps elastinga. Todėl jūs neturėtumėte bijoti labai atidžiai apgalvoti savo mitybą, t. y. atsisakyti maisto produktų, kurie yra jūsų odos "priešai", ir pradėti valgyti tai, kas sveika.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top