Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Kaip ir viskas, kas patenka į organizmą, alkoholis daro poveikį bendrai sveikatos būklei. Vadovaudamiesi naujausiais tyrimais, specialistai pabrėžia, kad nedidelis alkoholio kiekis yra naudingas sveikatai, - pasirodo, saikingai vartojami svaigieji gėrimai tikrai mažina riziką susirgti širdies ligomis, kurios yra viena svarbiausių tiek vyrų, tiek moterų mirtingumo priežasčių. Tyrimai  taipogi parodė, kad ypač saikingas baltojo arba raudonojo vyno vartojimas sveikatai yra greičiau naudingas negu kenksmingas.

Vynas skatina pasišalinti nereikalingus medžiagų apykaitos produktus, vyne esančios rūgimo rūgštys nuo kraujagyslių sienelių nuvalo nuosėdas, pagerėja kraujotaka, oda atrodo jaunesnė ir gaivesnė. Žinoma, viskas labai greitai apsiverčia aukštyn kojomis, kai po vienos taurelės išgeriama dar ir dar. Alkoholio perteklius, o ypač labai stipraus alkoholio (pavyzdžiui: degtinės, likerio) vartojimas akivaizdžiai gadina odą. Gali sutrūkinėti smulkiausios kraujagyslės, išsiplečia poros, oda atrodo riebi ir nešvari. Be to, dėl sutrikdytos kraujotakos atsiranda vandens sankaupų, vadinamųjų edemų, ir visų pirma dėl to veidas atrodo blyškus, papurtęs ir sudribęs.

 

Alkoholio poveikis

 • Alkoholis skatina skysčių išsiskyrimą iš organizmo, atimdamas iš ląstelių gyvybinę drėgmę. Dėl to gali atsirasti ankstyvo senėjimo požymių, tokių kaip sausa, pleiskanota ir raukšlėta oda.

 • Alkoholis eikvoja organizmui gyvybiškai būtinas medžiagas, tarp jų - vitaminus A, B ir E.

 • Alkoholis gali sustiprinti žalingą laisvųjų radikalų poveikį audiniams, atsiliepiantį ir odos išvaizdai bei struktūrai.

 • Alkoholis išplečia kraujagysles- dėl to oda iš pradžių skaisčiai parausta. Tačiau per daug išgėrus sutrinka kraujotaka ir odos ląstelėms pritrūksta deguonies. Tai kenkia odai- dėl to pradeda trūkinėti kraujagyslės, padidėja rizika susirgti viena odos ligų- rožine.

 • Alkoholis kartais atima apetitą ir dėl pablogėjusios mitybos oda nesveikai pagelsta.

  Besaikis alkoholio vartojimas

 Nors alkoholis daugeliu atžvilgių kenkia odai, nėra būtinybės apskritai jo atsisakyti ir neleisti sau šio malonumo jokia proga.

 • Daugeliui žmonių nekenkia saikingai vartoti alkoholinius gėrimus -  pavyzdžiui, išgerti vieną ar dvi taures vyno per dieną. Išgėrus daugiau alkoholis jau neduoda jokios naudos ir tik kenkia sveikatai.

 • Alkoholio poveikis priklauso ne tik nuo išgeriamo kiekio, bet ir nuo to, per kiek laiko jis suvartojamas. Jeigu šiokiadieniais „sutaupytą" normą iškart įvykdysite per savaitgalio išgertuves, perkrausite kepenis ir užnuodysite  organizmą toksinų pertekliumi. Beje, išgertas alkoholis net 24 valandas skystina kraują, stabdo krešulių susidarymą ir kartu gerina širdies veiklą, taigi geriausia svaigalų gerti dažniau, bet labai saikingai.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top