Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Nuodugniais tyrimais įrodyta saulės spindulių žala odai. Saulės spinduliai gali pažeisti odos struktūrą. Pasekmės- per anksti atsirandančios raukšlės, odos tinimas, brinkimas bei rimtos ligos, tokios kaip odos vėžys.

Skaityti daugiau...

Kasdien mūsų organizmas patiria nesuskaičiuojamos daugybės kenksmingų medžiagų poveikį. Jos veikia kūną tiek iš išorės, tiek iš vidaus. Tai gali būti tam tikros skalbimo priemonių sudėtinės dalys, dirginančios odą skalbiant, arba išmetamos automobilių dujos ir gamyklų teršalai, patenkantys į organizmą valgant arba kvėpuojant. Oda-  ypač jautrus organas, todėl reaguoja pirmiausia. Ji nebeatrodo gaivi ir švari, praranda elastingumą, ima berti, poros išsiplečia, oda parausta.

Skaityti daugiau...

 Vargu ar yra nežinančių, kad rūkyti nesveika. Rūkymo sukeliamų ligų ir kitų problemų sąrašas labai ilgas - nuo emfizemos ir plaučių vėžio iki blogo burnos kvapo ir pageltusių dantų. Tačiau turbūt ne visi žino, kad rūkymas taip pat daro daug žalos odai.

 Tabako dūmuose yra daugiau kaip 4000 cheminių medžiagų ir beveik visos jos kenkia daugeliui gyvybinių sistemų. Ypač kenksmingi trys tabako dūmų komponentai.

Skaityti daugiau...

Kaip ir viskas, kas patenka į organizmą, alkoholis daro poveikį bendrai sveikatos būklei. Vadovaudamiesi naujausiais tyrimais, specialistai pabrėžia, kad nedidelis alkoholio kiekis yra naudingas sveikatai, - pasirodo, saikingai vartojami svaigieji gėrimai tikrai mažina riziką susirgti širdies ligomis, kurios yra viena svarbiausių tiek vyrų, tiek moterų mirtingumo priežasčių. Tyrimai  taipogi parodė, kad ypač saikingas baltojo arba raudonojo vyno vartojimas sveikatai yra greičiau naudingas negu kenksmingas.

Skaityti daugiau...

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top