Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Amerikos indėnai, atradę žmonijai bulves, iš pradžių taip pat nežinojo, kaip jomis naudotis. Jiems bulvės atrodė tarytum dievų maistas -ir šakniagumbis tapo garbinimo objektu.

Savo gentainius, kurie ragavo šio žemės vaisiaus ir mirė „apsinuodiję", jie prakeikdavo už tai, kad išdrįso varžytis su dievais ir prisilietė prie švento maisto.

Neaišku, kada indėnai suprato, kad dievai nevalgė bulvių, ir patys išmoko tinkamai jas paruošti...

Kokių naudingų medžiagų yra bulvėse?

Bulvėse daug vitamino C, vitaminų E, K, PP, P ir B grupės vitaminų. Šioje daržovėje yra apie trisdešimt mikroelementų, tarp kurių - kalis, magnis, fluoras, natris ir kiti.

Viename kilograme bulvių yra 850- 950 kcal. Viename šių šakniagumbių kilograme yra 150-250 g krakmolo, 0,3-1 g riebalų, 15-25 g baltymų, 10-20 g cukraus, 8-12 g ląstelienos.

Iš bulvių galima paruošti daug labai skanių patiekalų. Tačiau kad bulvės naudojamos ir kaip kosmetikos priemonė, kai kurioms moterims gali būti staigmena.

Sveikatinamoji kaukė

Išvirkite bulvių su lupenomis, sugrūskite jas ir sumaišykite su raugintu pienu. Prieš tepdamasi šiltą košę, nuplaukite veidą prausimosi putomis, o odą po akimis apsaugokite drėkinamuoju kremu. Palaikykite kaukę ne ilgiau kaip penkiolika minučių ir nuplaukite šiltu vandeniu. Darykite kaukę 1-2 kartus per savaitę.

Tonizuojamoji kaukė

Paimkite vieną vidutinio didumo obuolį, pageidautina raudonos spalvos. Išpjaukite sėklas ir sutarkuokite smulkia tarka. Paskui sumaišykite su vienu valgomuoju šaukštu bulvių miltų ir užtepkite mišinį ant veido. Pagulėkite keletą minučių, o paskui nuplaukite kaukę šiltu vandeniu.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top