Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Citrinos — puiki naminė gydymo priemonė ir koky­biškas natūralus kosmetinis produktas. Štai keletas pap­rastų kasdienės odos priežiūros receptų. Jais pasinaudoję pašalinsite nedidelius kosmetinius defektus. Išmėginkite juos ir nustatykite, kuris kūno priežiūros aliejų ir vonios priedų mišinys Jums geriausiai tinka.

 Odos priežiūra

 Citrinos- stebuklinga odos priežiūros priemonė. Nau­dojant citrinų kremus ir aliejus lėčiau senstama, jie stipri­na, standina, valo ir gaivina odą. Be to, puikiai kvepia. Todėl geltonasis vaisius mėgstamas kosmetikos pramonėje gaminant daugelį preparatų. Be didelių pastangų aliejais ir kompresais pigiai ir veiksmingai atgaivinsite odą.

   

Aliejus riebiai odai

 Medžiagos: 50 ml šaltai spausto jojobos aliejaus, 6 lašai citrinų aliejaus, 4 lašai kiparisų aliejaus.

 Ruošimas ir vartojimas. Sumaišykite jojobos, citrinų ir kiparisų aliejus. Švelniai masažuokite odą šiuo mišiniu rytą ir vakare.

 Citrininės žolės ir citrinų aliejus

 Medžiagos: 250 ml jojobos aliejaus, 250 ml avokadų aliejaus, 2 citrinos, 4 koteliai šviežios citrininės žolės, 2 valg. šaukštai džiovintos citrininės žolės, 1 sandariai uždaromas rudo stiklo butelis, 30 lašų na­kvišų aliejaus.

 Ruošimas ir vartojimas. Sumaišykite jojobos ir avoka­dų aliejus, suberkite ką tik nuluptas citrinų žieveles ir supilkite išspaustas sultis. 2- 3 cm ilgio gabaliukais supjaustykite šviežius citrininės žolės stiebelius, padėkite juos ant virtuvinės lentutės. Trinkite ir spauskite stiebelius kietu daiktu, pvz., grūstuvu, kol pasirodys sultys. Tik tuomet išsiski­ria eterinis aliejus. Taip sutrintus gabaliukus sumaišykite su džiovinta citrinine žole ir aliejumi. Neužkimštą butelį su aliejumi 30 min. įdėkite į 40- 50°C vandens vonelę. Išėmę uždarykite butelį ir laikykite kambario temperatūroje apie vieną mėnesį, kad vertingosios medžiagos pereitų į alie­jų. Kas antrą dieną trumpai papurtykite. Praėjus mėnesiui, aliejaus mišinį nukoškite per lininę skepetaitę, kad pašalintumėte tirščius. Supilkite nakvišų aliejų, mišinį stipriai suplakite. Aliejų galima naudoti odai prižiūrėti.

 Citrinų kaukė nuo raukšlių

 Medžiagos: kiaušinio trynys, 1 valg. šaukštas jojobos aliejaus, citrina.

 Ruošimas ir vartojimas. Sumaišykite trynį ir jojobos aliejų. Išspauskite citrinos sultis ir supilkite į mišinį. Masažuokite mišiniu raukšles. Palaikykite 20 min., kad susigertų į odą, po to nuplaukite šaltu vandeniu.

 Riebios odos kompresas

 Medžiagos: ½ l vandens, 5 lašai citrinų aliejaus, 1 valg. šaukštas grietinės.

 Ruošimas ir vartojimas. Pašildykite vandenį ir supilkite su grietine sumaišytą citrinų aliejų. Šiame mišinyje pamirkykite lininę skepetaitę, nuspauskite ir penkiolika minučių palaikykite ant odos.

 Citrinų ir varškės kompresas jautriai odai

 Medžiagos: 50 g liesos varškės, 5 lašai citrinų aliejaus, 2 valg. šaukštas šilto vandens, 1 valg. šaukštas medaus.

 Ruošimas ir vartojimas. Į varškę įlašinkite citrinų aliejaus, tada supilkite vandenį ir medų. Viską kruopščiai sumaišykite ir mišinį tepkite ant odos. Palaikykite 10- 15 min. ir nuplaukite šiltu vandeniu. Veido netrinkite rankšluosčiu, tik švelniai patapšnokite.

 Citrinų ir bananų kaukė sausai odai

 Medžiagos: prinokęs bananas, 3 lašai citrinų aliejaus, po taurelę avokadų ir jojobos aliejų, 2 kiaušinio tryniai, 2 citrinos.

 Ruošimas ir vartojimas. Sutrinkite bananą ir sumaišykite su citrinų, avokadų ir jojobos aliejais bei kiaušinio tryniu, kad susidarytų vientisa tyrė. Ją užtepkite ant odos. Palaikykite 20 min. ir nuplaukite citrinų vandeniu. Tam 2 citrinų sultis atskieskite litru šilto vandens.

 Valo ir gaivina Citrinų pienelis

 Medžiagos: citrina, 100 ml pieno, 1 valg .šaukštas medaus

 Ruošimas ir vartojimas. Išspauskite citriną. Sumaišykite sultis su pienu ir sudėkite medų. Šiame mišinyje sumirkykite vatos gumulėlį, švelniai tapšnodami ištepkite odą ir palaikykite 3- 5 min. Vėliau veidą nuplaukite šiltu vandeniu.

 Citrinų vanduo nuo raukšlių

 Medžiagos: 2 citrinos, taurelė šilto vandens

 Ruošimas ir vartojimas. Nedidelės raukšlės dings nuolat veikiamos citrinos sultimis. Išspauskite citriną, supilkite sultis į vandenį, gerai pamaišykite. Rytą ir vakare švelniai tapšnodami sutepkite raukšles šiuo citrinų vandeniu.

 Citrinų ir konjako mišinys nuo spuogų ir inkštirų

 Medžiagos: citrina, 1 arbat. šaukštelis. konjako

 Ruošimas ir vartojimas. Išspauskite citriną, sumaišykite sultis su konjaku. Keletą kartų per dieną, švelniai tapšnodami vata, tepkite spuogus ir inkštirus.

 Citrinų ir medaus vanduo sugrubusiai odai

 Medžiagos: 1 valg. šaukštas medaus, ¼ l vandens, citrina

 Ruošimas ir vartojimas. Sumaišykite medų su vandeniu. Išspauskite citriną ir supilkite sultis į vandenį. Šiuo mišiniu sugrubusią odą, pvz., rankas, tepkite tapšnodami vata arba pasidarykite šio tirpalo vonelę.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top