Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir į daugelio makiažo priemonių sudėtį: lūpdažius, šešėlius, tonuojamuosius gaminius.

 2. Jeigu esate vyresnė, rinkitės produktus su alfahidrokso rūgštimi, selenu, tropoelastinu, vitaminais A ir E, ieškokite drėkinamųjų kremų "anti-age", kuriuose esama antioksidantų ir vaisių rūgščių, stimuliuojančių lipidų, kolageno ir elastino sintezę bei lėtinančių senėjimo procesą.

  3. Puiki profilaktika- purškiklis su terminiu vandeniu. Purkškite tiek kartų, kiek jausite poreikį. Svarbiausia, kad atšilus orams tokiu purškikliu galite pasinaudoti ir gatvėje, ir namie, ir biure! Jis negadina makiažo, nes jo lašeliai ypač smulkūs.

 4. Kasdien ryte ir vakare (ypač atšilus) patrinkite veidą ledo gabalėliu, pagamintu iš vaistinių žolelių ištraukos ar mineralinio vandens. Leiskite veidui išdžiūti pačiam!

 5. Išgerkite per dieną apie 2 litrus kambario temperatūros vandens. Didžiąją dalj- 2/3 paros normos išgerkite per pirmąją dienos pusę. Nakčiai galite išgerti ne daugiau kaip pusę stiklinės skysčio. Jeigu jaučiate poreikį užgerti maistą, nepakankamai išsiskiria seilių, susirūpinkite- tai irgi signalas, kad organizme trūksta drėgmės.

 6. Įsigykite akvariumą. Be džiaugsmo, kurį teiks spalvingos žuvelės, garuojantis jo vanduo palengvins jūsų odos gyvenimą. Arba nusipirkite oro drėkintuvą.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top