Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Ko darganotą rudens dieną labiausiai trokštate? Karštos arbatos su medumi? Šokolado? O gal saulės? Nebūtina tuoj pat krautis lagaminų ir skristi į šiltuosius kraštus. Pasidžiaugti dirbtinės saulės spinduliais, pasisemti geros nuotaikos galima ir Lietuvoje.

 

 Po soliariumo gerėja nuotaika

 Būtent tamsiuoju ir niūriuoju metų laiku labiausiai išpopuliarėja soliariumai. Čia moterys mėgina susigrąžinti šilumą ir gražų odos įdegį. Soliariumas - dirbtinis ultravioletinių spindulių šaltinis. Pasilepinus dirbtinės, kaip ir tikros, saulės voniose, gerėja nuotaika, savijauta, pamirštami rūpesčiai, mažėja depresija, spinduliai tonizuoja organizmą.

 Nemažai moterų svajoja gėrėtis šokoladinės spalvos oda ištisus metus, bet abejoja, ar sveika degintis soliariumuose. Kas mažiau kenkia odai- saulė ar soliariumas? Į šį klausimą mėgina atsakyti ir soliariumų vadovai, ir gydytojai. Tačiau vienos nuomonės nėra.

 Medikai įsikibę argumento: jeigu saugomės kaitrios vidudienio saulės, reikėtų vengti ir soliariumų. Grožio studijų specialistai įrodinėja, kad šiuolaikinės soliariumų lempos nepavojingos ir laiku keičiamos. Bet kai kurios moterys nepaiso jokios nuomonės ir dėl grožio rizikuoja net sveikata.

 Ko tik nepadarysi dėl grožio! Ypač jeigu mylimas vyras vis primena, kad esi išblyškusi, primygtinai siūlo nueiti į soliariumą ir dar nuperka abonementą.

 Prieš atostogas parengia odą

 Soliariumų lempos, kaip ir saulė, skleidžia ultravioletinius spindulius. Juos sudaro trijų tipų lempos: A, B ir C. Giliausiai per epidermį skverbiasi A tipo spinduliai, kurie skatina melanino gamybą, todėl oda įgauna rusvą atspalvį. B tipo spinduliai skatina vitamino D gamybą, naikina įvairias bakterijas, dezinfekuoja, tačiau nuo jų pertekliaus oda gali stipriai parausti. Šių spindulių perdozavimas sukelia odos nudegimą, pūsles, uždegimus. Pavojingiausi trumpieji C spinduliai, tačiau juos sulaiko ozono sluoksnis.

 „Kaitintis soliariume gerokai saugiau nei paplūdimyje, nors žinai, kiek ir kokių spindulių gausi. Be to, soliariumai skleidžia išgrynintus UVA spindulius, kuriuose nėra ilgųjų A tipo spindulių, darančių daugiausia žalos. Gamtoje A ir B tipų spindulių santykis ir intensyvumas priklauso nuo įvairiausių veiksnių: dienos meto, oro užterštumo, atspindžio nuo vandens, sniego ar smėlio. Soliariume A ir B tipų spinduliai suderinti ir dozuojami", - neabejoja soliariumų vadovai.

 Pastebimas įdomus reiškinys - poilsiautojai, pieš vykdami atostogų į Pietų šalis, plūsta į soliariumus parengti kūno, kad saulės poveikis būtų kuo švelnesnis.

 Rezultatas - per trumpesnį laiką

 Soliariumų šeimininkai primena, kad, norint gražiai įdegti paplūdimyje, reikia daug laiko, o dirbtiniai spinduliai norimą rezultatą leidžia pasiekti per daug trumpesnį laiką.

 Kiek kaitintis saulėje ir soliariume, priklauso nuo kiekvieno žmogaus odos tipo. Pavojingiausia degintis pirmojo odos tipo - šviesiaplaukiams, šviesios odos ir šlakuoto veido žmonėms. Jų oda- labai jautri saulei ir sunkiai įdega.

 Per parą galima tik kartą lepintis soliariume. Tą dieną reikėtų vengti saulės atokaitos. Oda gražiai paruduos po dešimties soliariumo seansų per keturias savaites.

 Po to pakanka vienos dirbtinės saulės vonios per savaitę, kad įdegis išliktų. Per metus rekomenduojama ne daugiau kaip 30 seansų. Pirmasis turėtų trukti ne ilgiau kaip 7-10 minučių.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top