Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Amerikos indėnai, atradę žmonijai bulves, iš pradžių taip pat nežinojo, kaip jomis naudotis. Jiems bulvės atrodė tarytum dievų maistas -ir šakniagumbis tapo garbinimo objektu.

Savo gentainius, kurie ragavo šio žemės vaisiaus ir mirė „apsinuodiję", jie prakeikdavo už tai, kad išdrįso varžytis su dievais ir prisilietė prie švento maisto.

Skaityti daugiau...

Mūsų oda tarsi demisezoninis kombinezonas: laižo saulė, prausia lietus ar gnaibo šaltis - ji užtikrina apsaugą visas 365 dienas. Didžiausias mūsų kūno organas paiso sezono diktuojamų taisyklių ir prisitaiko prie klimato pokyčių, tiesa, mes to nepastebime.

Šaltajam metų laikui keičiant šiltąjį kinta odos funkcija taigi ir struktūra. Vasarą pastorėja raginis ląstelių sluoksnis: jis sugeria kenksmingus UV spindulius, sulaiko drėgmę. Atvėsus orams svarbiausia odos užduotis yra saugoti šilumą.

Skaityti daugiau...

 Kai iš lauko, kur temperatūra –10 laipsnių, įeinate į patalpą, kurioje +20 laipsnių, jūsų oda turi prisitaikyti net prie 30 laipsnių besiskiriančios temperatūros. Toks terminis šokas ją ištinka mažiausiai keturis kartus per dieną ( namai- darbas, ir atvirkščiai). O juk dar užsukate į parduotuves, važiuojate automobiliu, žvarbiame vėjyje laukiate autobuso... Oda kenčia ne tik nuo temperatūrų skirtumo, bet ir žvarbaus vėjo, sauso bei šilto patalpų oro. Ji sausėja, glemba ir pilkėja.

Skaityti daugiau...

 Jūsų veidą kartas nuo karto „papuošia " skausmingi spuogeliai? Nenusiminkite! Ši bėda ištinka daugelį. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kaip išvalyti juodus inkštirus ir panaikinti ne laiku iškilusį spuogą.

 Spuogų odoje atsiranda sutrikus vidaus sekrecijos liaukų, skrandžio ir žarny­no veiklai, persirgus infek­cine liga, mažakraujyste, pervargus ir patyrus stiprų stresą. Jie gali būti paveldėti ar susiformavę dėl netinka­mos mitybos. Spuogai ypač dažnai „puošia" riebią ir porėtą bei seborėjos (odos riebalų apykaitos sutriki­mas) apimtą odą.

Skaityti daugiau...

Pokategorės

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top