Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 Parodykite moterį, kuri būtų patenkinta savo plaukais. Vienai nepatinka plaukų spalva, kita mano, plaukai galėtų būti tankesni ir puresni, o trečia negali pritaikyti šukuosenos prie veido... Pakeisti plaukų spalvą nesunku, sumodeliuoti savo šukuoseną galima kreipiantis į patyrusį meistrą. Bet ką daryti toms, kurių plaukai - kuodelis problemų. Žinoma, galima į juos numoti ranka, bet vis dėlto geriau juos atgaivinti ir tinkamai rūpintis.

 

 Reti ir ploni plaukai. Švelnūs, papurę... Menkiausias vėjo dvelktelėjimas - ir atrodo, kad jie tiesiog nuskris nuo galvos kaip pienės pūkas. Šios plaukų savybės tikriausiai paveldėtos arba galbūt sergate mažakraujyste (trūksta geležies).

 Kaip juos atgaivinti

 • Naudokite šampūną, ir skalavimo skystį, kuriame esama obuolių pektinų, daigintų kviečių ekstrakto arba migdolų pienelio, - jie „aprengia" kiekvieną plaukeIį apsauginiu sluoksniu, kuris saugo plaukus nuo žalojimo šukuojant.

 • Vizualiai pastorinti plaukus galima karštais aliejais. Keratinai, pantenolis ir kolagenas, esantys tokiuose preparatuose, prasiskverbia giliai į plaukų šaknis, jo stiebą ir padidina šukuosenos apimtį.

 • Išsikarpykite plaukus laipteliais. Šis kirpyklos triukas vizualiai padidina plaukų apimtį.

 • Darydamos šukuoseną, kreipkite lako srovę ne iš viršaus j apačią, o j šaknis, kad pakeltumėte plaukus ir sukurtumėte purumo įspūdį.

 Riebūs plaukai. Jie niūriai nukara sulipusiomis sruogomis ir negražiai blizga. Net jeigu šiandien juos plovėte, rytoj galva atrodys taip, lyg šampūno nematė mažiausiai savaitę. Jei jūsų plaukai tokie, tai galbūt jūs turite nervų arba endokrininės sistemos, skrandžio ir žarnyno trakto problemų arba jūsų organizmas gamina per daug vyriško lytinio hormono testosterono.

 Kaip juos atgaivinti

 • Susirūpinkite savo mityba. Mažiau miltinių, saldžių, sūrių patiekalų ir prieskonių - visi šie skanėstai sustiprina poodinių riebalų išsiskyrimą. Valgykite daugiau augalinio maisto, kuriame gausu vitaminų ir ląstelienos.

 • Gydykite plaukus iš vidaus, vartodamos vitaminus, kuriuose esama sieros ir cinko - jie stabdo riebalų susidarymą.

 • Plaukite galvą dviem etapais. Pirmiausia 2-3 minutes palaikykite ją po kambario temperatūros čiurkšle, paskui užpilkite šampūno su proteinais riebiems plaukams, kuris ne tik valo galvos odą, bet ir normalizuoja riebalų balansą.

 • Nepiktnaudžiaukite plaukų džiovintuvu. Džiovinkite plaukus ne daugiau kaip du kartus per savaitę mažo galingumo srove - karštas oras sustiprina riebalų išsiskyrimą.

 Riebios pleiskanos. Plaukai greitai riebaluojasi, lūžinėja, be to, nusėti balsvais žvyneliais, o galvos odą niežti.

 Kaip atgaivinti

 Naudokite priemones su gydomosiomis savybėmis, į kurių sudėtį įeina antibakterinių medžiagų, arba šampūną, kurio pagrindas - augalų ekstraktai. Jos per kelias savaites visiškai pašalina riebias pleiskanas, užkerta kelią joms atsirasti, pagerina galvos odos būklę, o plaukams suteikia purumo ir sveiko blizgesio. Beje, šampūnas su mirtų ekstraktu - puiki priemonė nuo sausų pleiskanų.

 Skilinėjantys plaukai. Plaukų galiukai primena sutaršytą šluotą.Jūs pernelyg juos kankinote dažnai plaudamos ir dažydamos, traumavote aštriadantėmis šukomis, karštu plaukų džiovintuvo oru ir chloruotu vandeniu.

 Kaip juos atgaivinti

 • Paprasčiausia: nueiti pas patyrusį kirpėją.

 • Jeigu nenorite skirtis su ilgais plaukais, pamėginkite „suklijuoti" suskilusius galiukus preparatu, kurio pagrindas - keratinas, kolagenas, kviečių baltymai. Paprastai tam tinka specialūs kondicionieriai.

 • Aktyviai naudokite priemones, kuriose esama proteinų ir keramidų - tokių kaip „deguoninis šampūnas". Patekdamas į plauko vidų, jis maitina plauką ir stabdo skilinėjimo procesą.

 • Įtrinkite j plaukus preparatus, kuriuose esama aminorūgščių ir pantenolio, restauruojančių pažeistus galiukus. Geriausia priemonė - specialus balzamas skilinėjantiems plaukams.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top