Search

Zetaclear- nuo nagų grybelio

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Gėdijatės nusimauti batus? Negražūs nagai verčia nerimauti artėjant basučių sezonui? Kenčiate turėdami geltonus, storus ir skausmą keliančius nagus?

 Jei į visus tris klausimus atsakėte taip, tai labai tikėtina, kad jus kankina tokia pati problema, kaip ir kitus 203 milijonus žmonių visame pasaulyje- nagų grybelis. Kaip ir visi kiti, kenčiantys nuo nagų grybelio, puikiai žinote, kaip sunku jo atsikratyti, o nagai būna geltoni ir ligoti, kad ir ką jūs darytumėte bandydami juos išgydyti. Mes galime Jums pasiūlyti spendimą, padėsiantį atsikratyti nagų grybelio problemos. Zetaclear yra natūralus preparatas nuo nagų grybelio. Jis atakuoja nagų grybelį dvejopai vienu metu- per nago paviršių, tepant pažeistą nagą tepaliuku, ir iš vidaus, vartojant burnos purškalą. Efektyvus ir pasaulyje pripažintas Zetaclear padės atsikratyti nemalonaus nagų grybelio ir sugrąžins Jums skaidrius ir gražius nagus. Pamirškite gėdos jausmą bei nagų skausmą ir mėgaukitės gyvenimu.

Kiekvienas žmogus naudodamas bet kurį produktą turi teisę žinoti jo sudėtines dalis ir kaip jos veikia jo sveikatą. Pristatome Zetaclear sudėtines dalis.

Zetaclear tepaliuko sudėtinės dalys

 Arbatmedžio aliejus

 Nuo seniausių laikų Australijos aborigenai vartojo arbatą, paruoštą iš Melaleuca medžio lapų, kad sustiprintų odą, palaikytų sveiką jos būklę. Iš to ir kilo “arbatmedžio” pavadinimas. Šiais laikais arbatmedžio aliejus paruošiamas komerciniais tikslais garų distiliacijos būdu iš  medžio lapų. Arbatmedžio aliejuje yra sudedamųjų dalių, vadinamų terpenoidais, kurie padeda išlaikyti sveikus nagus.

 Vikipedija anglų kalba teigia: „Arbatmedžio aliejus buvo laikomas stipriu antiseptiku Australijoje gerokai anksčiau prieš pateikiant moksliškai pagrįstus įrodymus. Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai  patvirtino teigiamą arbatmedžio aliejaus poveikį naudojant jį odos priežiūrai.“

 Arbatmedžio aliejaus negalima dėti į burną arba jį nuryti. Laikykite tepaliuką vaikams nepasiekiamoje vietoje. Alergiškiems žmonėms netgi labai mažas kiekis pakliuvęs per burną į vidų, gali sukelti bėrimą, pilvo skausmus, burnos gleivinės uždegimą, svaigulį, retais atvejais- komą.   Arbatmedžio aliejus Zetaclear tepaliuko sudėtyje yra maišomas su kitais aliejais, kad apsaugotų nuo odos sudirgimų ir bėrimų.

 Migdolų aliejus

Žmonės žinojo migdolus ir naudojo juos dar 3000- 2000 prieš mūsų erą. Migdolų rado ir Egipto faraono Tutanchamono kape (C. 1325 BC)

Migdolas yra lapuotis medelis, išaugantis nuo 4 iki 10 metrų. Pavasarį, prieš atsirandant lapams, jis pražysta nuostabiais rožiniais arba baltais žiedais. Nors jo gimtine yra laikoma Pietvakarių Azija, jis gali augti ir megzti vaisius ir Europoje.

 Saldus migdolų aliejus yra naudojamas sudrėkinti sausą odą, apmalšinti lūpų skilimą bei odos trūkinėjimą dėl jos sausumo. Jis yra neriebus ir greitais susigeria į odą. Paprastai jis nedirgina odos ir nesukelia alerginių reakcijų.

Simondsijos aliejus

Simondsija yra krūmas, augantis Arizonos pietuose, Kalifornijos pietuose, Meksikos šiaurės vakaruose. Daugelį amžių vietiniai Šiaurės Amerikos gyventojai naudojo aliejų, išgautą iš simondsijos sėklų odos priežiūrai ir puikios sveikatos palaikymui.

Simondsijos sėklą, maždaug juodosios alyvuogės dydžio, sudaro apie 50% aliejaus. Chemine sudėtimi šis aliejus yra labai panašus į žmogaus riebalus, kuriuos išskiria odoje esančios riebalų liaukos. Jie padeda odai  neprarasti drėgmės.

Simondsijos aliejus komerciškai pradėtas gaminti 1970 metais ir naudojamas odos priežiūros priemonėse.

Vitamino E aliejus

Vitaminas E yra puikiai žinomas antioksidantas. Patekus ant odos, kūnas jį greitai absorbuoja. Vitamino E aliejus dažniausiai yra naudojamas sumažinti randelių ir dėmių atsiradimą, beje, jo teigiamo poveikio sąrašas dar nėra baigtas.

 Citrinžolės aliejus

 Jeigu mėgstate azijos virtuvę, turbūt jau teko valgyti citrinžolės. Ji suteikia patiekalams aštresnį skonį, ji dedama į padažus, sriubas ir aromatizuoja arbatą. Citrinžole taipogi paskaninama kepama duoną bei saldainiai. Citrinžolės nepamiršta parfumerijos gamintojai ir aromaterapijos taikytojai.

 Undecileno rūgštis

 Undecileno rūgštis yra organinė riebalų rūgštis, išgaunama iš natūralaus kastoro aliejaus. Ji naudojama palaikyti gerą odos sveikatą.

 Gvazdikėlių aliejus

 Gvazdikėliai močiučių buvo naudojami dantų skausmams malšinti, jie yra natūralus analgetikas, o gvazdikėlių aliejų ir šiandien dar naudoja kai kurie dantistai.

 Zetaclear bunos purškalo sudėtinės dalys

 Antimonium Curdum 200C: Skirtas mažinti odos, esančios po nago plokštele skausmingą jautrumą bei lėtina nago augimą. Taipogi mažina storas, nago paviršiuje ir jo pačioje esančias ataugas, naikina geltoną spalvą.

 Arsenicum Album 200C: Skirtas gydyti pakitusios spalvos nagus, odos problemas, karpas.

 Mancinella 30C: Išgautas iš mirties medžio pienelio (Hippomane mancinella), veiksmingas gydant pakitusios spalvos nagus, šalina dilgčiojimą,  mažina pėdų sausėjimą.   

 Nitricum Acidum 30C: Mažina mėšlungį, skausmą, deginimą spaudimą. Taip pat veiksmingai gydo padidėjusį rankų ir pėdų pleiskanojimą, šiurkščią odą, baltas dėmes naguose.

 Sulphur 12X: Turi antiseptinių ir antiniežulinių savybių. Naudojamas gydyti karštligę ir kitas ligas. Jis taip pat naudojamas gydant nagų žaizdas, pirštų galiukų uždegimus bei patinimą, odos skausmus bei niežulį.

 Thuja Occidentalis 200C (Arbor Vitæ):  Puikiai naikina karpas, gydo šerpetojančius, silpnus, minkštus ir trupančius nagus.

 Neaktyvūs ingredientai: Alkoholis 20% v/v, išgrynintas vanduo.

Naudojimas

 Užtepkite truputį Zetacleaer tepaliuko viduryje nago, paskirstykite tepaliuką po visą nagą, naudodamiesi šepetėliu. Patepkite papildomu kiekiu tepaliuko nagą iš vidinęs pusės, (jei įmanoma), tada skubiai uždenkite nagą su vandeniui atspariu arba paprastu pleistriuku. Nenuimkite pleistriuko tol, kol neisite maudytis. Išsimaudę po dušu arba vonioje, kruopščiai nusausinkite nagą, pakartotinai patepkite infekuotą nagą tepaliuku ir vėl užklijuokite pleistriuką. Kartokite šią procedūrą ne mažiau, kaip du kartus per dieną. Pleistras geriau ir ilgiau išlaikys tepaliuką ant nago, todėl galite tikėtis greitesnių rezultatų.

 Būtinai pasitikrinkite, kad pleistras nenusmuktų nuo nago, arba neslankiotų ant piršto. Taip nutikus, iš naujo patepkite nagą ir užklijuokite naują pleistrą.

 Nepamirškite kas antrą dieną nugrandyti suminkštėjusio keratino nuo apatinės nago dalies ir švelniai nutrinkite ir nulyginkite nago paviršių dildele kartą arba du kartus per savaitę.

 Nėščiosioms ir maitinančioms mamoms prieš vartojant preparatą, rekomenduojame pasikonsultuoti su šeimos gydytoju ar sveikatos specialistu.