Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Gėdijatės nusimauti batus? Negražūs nagai verčia nerimauti artėjant basučių sezonui? Kenčiate turėdami geltonus, storus ir skausmą keliančius nagus?

 Jei į visus tris klausimus atsakėte taip, tai labai tikėtina, kad jus kankina tokia pati problema, kaip ir kitus 203 milijonus žmonių visame pasaulyje- nagų grybelis. Kaip ir visi kiti, kenčiantys nuo nagų grybelio, puikiai žinote, kaip sunku jo atsikratyti, o nagai būna geltoni ir ligoti, kad ir ką jūs darytumėte bandydami juos išgydyti. Mes galime Jums pasiūlyti spendimą, padėsiantį atsikratyti nagų grybelio problemos. Zetaclear yra natūralus preparatas nuo nagų grybelio. Jis atakuoja nagų grybelį dvejopai vienu metu- per nago paviršių, tepant pažeistą nagą tepaliuku, ir iš vidaus, vartojant burnos purškalą. Efektyvus ir pasaulyje pripažintas Zetaclear padės atsikratyti nemalonaus nagų grybelio ir sugrąžins Jums skaidrius ir gražius nagus. Pamirškite gėdos jausmą bei nagų skausmą ir mėgaukitės gyvenimu.

Kiekvienas žmogus naudodamas bet kurį produktą turi teisę žinoti jo sudėtines dalis ir kaip jos veikia jo sveikatą. Pristatome Zetaclear sudėtines dalis.

 Zetaclear tepaliuko sudėtinės dalys

 Arbatmedžio aliejus

 Nuo seniausių laikų Australijos aborigenai vartojo arbatą, paruoštą iš Melaleuca medžio lapų, kad sustiprintų odą, palaikytų sveiką jos būklę. Iš to ir kilo “arbatmedžio” pavadinimas. Šiais laikais arbatmedžio aliejus paruošiamas komerciniais tikslais garų distiliacijos būdu iš  medžio lapų. Arbatmedžio aliejuje yra sudedamųjų dalių, vadinamų terpenoidais, kurie padeda išlaikyti sveikus nagus.

 Vikipedija anglų kalba teigia: „Arbatmedžio aliejus buvo laikomas stipriu antiseptiku Australijoje gerokai anksčiau prieš pateikiant moksliškai pagrįstus įrodymus. Šiuolaikiniai moksliniai tyrimai  patvirtino teigiamą arbatmedžio aliejaus poveikį naudojant jį odos priežiūrai.“

 Arbatmedžio aliejaus negalima dėti į burną arba jį nuryti. Laikykite tepaliuką vaikams nepasiekiamoje vietoje. Alergiškiems žmonėms netgi labai mažas kiekis pakliuvęs per burną į vidų, gali sukelti bėrimą, pilvo skausmus, burnos gleivinės uždegimą, svaigulį, retais atvejais- komą.   Arbatmedžio aliejus Zetaclear tepaliuko sudėtyje yra maišomas su kitais aliejais, kad apsaugotų nuo odos sudirgimų ir bėrimų.

 Migdolų aliejus

Žmonės žinojo migdolus ir naudojo juos dar 3000- 2000 prieš mūsų erą. Migdolų rado ir Egipto faraono Tutanchamono kape (C. 1325 BC)

Migdolas yra lapuotis medelis, išaugantis nuo 4 iki 10 metrų. Pavasarį, prieš atsirandant lapams, jis pražysta nuostabiais rožiniais arba baltais žiedais. Nors jo gimtine yra laikoma Pietvakarių Azija, jis gali augti ir megzti vaisius ir Europoje.

 Saldus migdolų aliejus yra naudojamas sudrėkinti sausą odą, apmalšinti lūpų skilimą bei odos trūkinėjimą dėl jos sausumo. Jis yra neriebus ir greitais susigeria į odą. Paprastai jis nedirgina odos ir nesukelia alerginių reakcijų.

Simondsijos aliejus

Simondsija yra krūmas, augantis Arizonos pietuose, Kalifornijos pietuose, Meksikos šiaurės vakaruose. Daugelį amžių vietiniai Šiaurės Amerikos gyventojai naudojo aliejų, išgautą iš simondsijos sėklų odos priežiūrai ir puikios sveikatos palaikymui.

Simondsijos sėklą, maždaug juodosios alyvuogės dydžio, sudaro apie 50% aliejaus. Chemine sudėtimi šis aliejus yra labai panašus į žmogaus riebalus, kuriuos išskiria odoje esančios riebalų liaukos. Jie padeda odai  neprarasti drėgmės.

Simondsijos aliejus komerciškai pradėtas gaminti 1970 metais ir naudojamas odos priežiūros priemonėse.

Vitamino E aliejus

Vitaminas E yra puikiai žinomas antioksidantas. Patekus ant odos, kūnas jį greitai absorbuoja. Vitamino E aliejus dažniausiai yra naudojamas sumažinti randelių ir dėmių atsiradimą, beje, jo teigiamo poveikio sąrašas dar nėra baigtas.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top