Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Dažytos blakstienos atrodo ilgesnės, tinkamai padaryti vokų šešėliai ir brūkšniai pabrėžia akis, jos atrodo didesnės, spalvingesnės ir optiškai gi­lesnės.

Prieš kalbant apie makiažo tipus, pateiksime pagrindinių žinių apie kas­dienes akių gražinimo priemones.

 

Pasirenkant blakstienų tušą ir vokų šešėlius, reikia atkreipti dėmesį ne tik į jų dekoratyvines ir spalvines savybes, bet ir į toleranciją jiems.

Produktai turi būti idealiai švarūs, nes vis dar pasitaiko, kad jie patenka ant akių gleivinės. Akių srities makiažo produktuose visada yra konser­vuojančių medžiagų. Žinoma, kosmetikos gamintojai stengiasi dėti kuo švelnesnes medžiagas, kad jos nesukeltų nemalonių reakcijų.

Blakstienų tušas dažniausiai sudarytas iš vaško, aliejų, glicerino, konser­vuojančių ir dažinių medžiagų. Vartojami bičių ir karnaubos vaškai, hidrinti augaliniai riebalai arba parafinas, ricinos, lanolino, parafino ir silikono aliejai. Glicerinas padeda tušui glaudžiai padengti blakstienas.

Blakstienos „pailginamos" dažant arba prie blakstienų prikabinami smulkūs dirbtinės medžiagos plaukeliai, kurie jas pastorina ir pailgina.

Pagrindinės vokų šešėlių sudėtinės dalys yra vaškas, aliejus, dažai ir kon­servuojančios medžiagos, taip pat pudra ir labai dažnai ultravioletinius spindulius (UV) absorbuojančios ir odą drėkinančios medžiagos.

Daugelis vokų šešėlių ne tik slaugo, bet ir saugo nuo ultravioletinių spin­dulių.

Dabar apie svarbiausią - kaip naudoti tas stebuklingas priemones, kurios daro mūsų akis kerinčias ir spindinčias:

  • Prieš makiažą nuo vokų stropiai nuvalykite riebalus.
  • Po to padenkite specialiais odos dažais arba įprastine kosmetika ir šiek tiek papudruokite.
  • Ant šio pagrindo pudra, kremu, pieštuku arba fluidu užtepami vokų šešėliai. Pudros šešėliai gali būti drėgni arba sausi.
  • Vokų pabrėžimas - tai mados klausimas. Jis priklauso nuo stiliaus; vis dėlto juo naudokitės santūriau. Jis neturėtų būti labai storas. Plonyčio brūkšnelio ant vokų krašto pakaks, kad jūsų blakstienos atrodytų tan­kesnės, o akys išraiškingesnės. Specialūs aplikatoriai, panašūs į švel­nius fetrinius pieštukus, arba plonyčiai teptukai padės nubrėžti ploną liniją. Kas labiau mėgsta koreguojantį akių pieštuką, turi pabrėžimą kiek užmaskuoti, kad atrodytumėte natūraliai.
  • Po to blakstienos du kartus iš eilės tušuojamos. Nudžiūvus pirmajam sluoksniui, jos šepetėliu sušukuojamos, kad nesuliptų.

Baigdamos šį skyrių, dar panaršykime „triukų dėžutę" ir ištraukime ke­letą makiažo tipų nedidelėms akims, nusvirusiems vokams ir nešiojančiosioms akinius.

Makiažas nedidelėms akims

  • Vokų šešėlius dažykite šviesiais pasteliniais dažais (!) iki blakstienų krašto. Po antakiais tamponu užtepkite skaistalą. Akys „atsiveria" ir atrodo didesnės. Tušuojamos tik viršutinės blakstienos (tris kartus!).

Makiažas nusvirusiems vokams

  • Pabrėžkite vokų kontūrus reliatyviai tamsiais šešėliais. Skaistalui tin­ka šviesi spalva arba auksinė (vakarui) vidiniuose akių kampučiuose. Švelniai apibrėžkite vokus pagal viršutinių ir apatinių blakstienų kraštus. Po to blakstienas tirštai nutušuokite.

 

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top