Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

Raukšlės nėra neišvengiamos. Odos specialistai mano, kad daugeliui odos pokyčių išvengti tereikia šiek tiek žinių ir tam tikrų pro­cedūrų. Štai dešimt patarimų, kuriuos vertėtų įsiminti, nesvarbu, kiek jums metų.

 1. Saugokite odą nuo saulės

Saulės spinduliai- pavojingiausias odą sendinantis veiksnys. Apsauginiu kremu odą turėtumėte tepti kiekvieną dieną visais metų laikais, tada oda nepradės be laiko senti, be to, nenudegs. Šaltą žiemą saulės spinduliai tokie pat akty­vūs kaip ir karštą vasarą, todėl saugotis jų reikia visą laiką.

2. Nerūkykite

Rūkymas greitina senėjimą: oda netenka deguonies, lėčiau susidaro naujos ląste­lės. Oda papilkėja, praranda skaistumą, o aplink burną gali atsirasti raukšlių, nes užkietėję rūkaliai, traukdami cigaretės dūmą, nuolatos rauko lūpas.

3. Gerai valykite odą

Daugybė nebejaunų moterų nebeišvalo savo odos taip gerai, kaip derėtų, nes mano, kad nuo to oda sausėja ir atsiran­da raukšlių. Tačiau, kad oda spindėtų jaunyste ir gaiva, būtina nuo jos nuvaly­ti negyvas ląsteles, nešvarumus ir dažus. Nereikia naudoti aštrių valiklių- dau­gumai moterų puikiai tinka valomieji kremai, kurie paskui nušluostomi vata. Jei jūsų oda labai sausa, pabandykite užtepti riebaus valiklio ir pamasažuoki­te veidą. Kelias minutes valiklį palaiky­kite ant odos, paskui jo perteklių nuplaukite šiltu vandeniu.

4. Gerai drėkinkite veidą

Kasdien tepkite veidą drėkikliu arba kartą per savaitę imkitės rimtesnės pro­cedūros. Galite užsidėti maitinamąją kaukę arba storai užtepti įprasto drėkiklio ar naktinio kremo. Palikite jį ant veido 5-10 min., paskui nušluostykite servetėle. Kad poveikis būtų didesnis, kremą tepkite ant drėgnos odos.

5. Pagyvinkite kraujotaką

Nusipirkite švelnaus grandiklio ir, kad oda nuolatos būtų švelni ir lygi, kartą per savaitę nusivalykite juo veidą. Be to, nuo šios procedūros į paviršinį odos sluoksnį pritekės daugiau kraujo- oda pasidarys rausva, greičiau atsinaujins ląstelės. Tokį pat rezultatą gausite, šva­riu skutimosi šepetėliu išmuilinusi veidą putojančia priemone.

6. Slėpkite raukšles

Raukšles galima paslėpti neseniai išras­tomis priemonėmis: šviesą atspindin­čiais makiažo pagrindo preparatais, maskuojamaisiais preparatais ir pudra. Juose yra švytinčių dalelyčių, kurios at­muša šviesą nuo veido. Dėl to raukšlės mažiau pastebimos, o jūsų oda atrodo stebėtinai skaisti.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top