Search

Pajuodę paakiai parodo nuovargį

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 

Straipsnio rodyklė

Ratilai po akimis jokia naujiena. Tai lemia spartus gyvenimo ritmas ir kasdien patiriama įtampa ir dažnas stresas.

Pajuodę paakiai gali būti paveldimi arba jie tokie tampa dėl nuovargio. Tokią problemą gali turėti ir sveikas žmogus. Dažniausiai paakiai kenčia dėl spartaus gyvenimo, nuolatinio nuovargio, streso,

Kompiuteris alina akis

Didelį akių nuovargį jaučia tie, kurie daug taiko praleidžia prie kompiuterio. Dažniausiai po įtemptos darbo dienos žmonėms perši akis, spaudžia smilkinio srityje. Kartais dirbantis žmogus jaučia pasunkėjusius akių vokus ir jam vis norisi pakelti antakius. Tai požymiai, kad jūsų akys yra išvargusios.

Sėdint prie kompiuterio ir įtemptai dirbant pamirštama mirksėti, todėl pradeda džiūti akies obuolys, kuris visada turi būti drėgnas. Todėl tiems, kas nuolat dirba su kompiuteriu, patariama dirbtinai drėkinti akis. Kokius lašus rinktis, pasitarkite su specialistu.

Žmonėms, dirbantiems daug laiko su kompiuterio, yra rekomenduojama rasti laiko trumpai akių mankštai. Delnu stipriai apgaubti akį taip, kad susidarytų aklina tamsa, tačiau neliesti paties akies obuolio. Tada plačiai atsimerkti ir akis pavartyti j visas puses.

Kitas atpalaiduojantis pratimas - užsimerkti, nuleisti galva, ir lengvai ją papurtyti.

Atgaivins šaltas kompresas

Oda apie akis yra labai jautri, nes ji 4 kartus plonesnė nei veido. Todėl ją reikia liesti labai atsargiai, stengtis netampyti. Odai apie akis bet kokios priemonės netiks, geriausia yra masažas, tačiau jį atlikti gali tik specialistas.

Namų sąlygomis, jei norite padėti pavargusioms akims ar patamsėjusiems paakiams, patartina daryti šaltus kompresus. Jei turite skubėti j susitikimą ar vakarėlį, o jūsų akys išduoda nuovargį, kurio nenorite slėpti po dideliu sluoksniu pudros, padės šalto pieno kompresas. Tereikia vatos tamponus suvilgyti šaltame piene ir juos kelioms minutėms uždėti ant akių.

Jei vargina ne tik patamsėję paakiai, bet ir pervargę bei paraudę aktų obuoliai, padės dar Kleopatros laikais išbandytas receptas - šita šeivamedžio arbata. Patamsėjusiems ir pabrinkusiems paakiams turėtų padėti bulvių tarkių kompresas.

Visais atvejais svarbiausia, kad jūsų akys pailsėtų.

Būtinas kremas paakiams

Daugelis moterų mėgsta apie akis tepti kremą, kuris skirtas veidui. Tačiau veido ir paakių oda labai skiriasi, todėl veidui skirtas kremas paakiams netinka. Reikia nusipirkti specialių paakių odos priežiūros priemonių. Puikiiai tinka Amerikos specialistų gerai vertinamas Revitol paakių kremas, kurį galite rasti ir mūsų parduotuvėje.

Ne mažiau svarbu, kaip kremas tepamas apie akis. Nei ant apatinio, nei ant viršutinio judriojo voko, paakiams skirtas kremas netepamas. Kiek kremo reikės, tiek ir paklius nuo nejudraus voko. Dažnai moterys skundžiasi visažistams, kad dėl kremo pradėjo peršėti akis. Vadinasi, jo tepta per daug arba uždėta ant judriojo voko.

Dar vienas patarimas - kremą apie akis reikia tepti silpniausiais pirštais: bevardžiu ir mažuoju.