Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 70 % odos sudaro vanduo. 12% viso vandens kiekio yra tik šimtųjų milimetro dalių storumo raginiame sluoksnyje. Šis junginys iš negyvų, suragėjusių ląstelių turi lemiamos reikšmės drėgmės kiekiui odoje.

 

 Kosmetine odos priežiūra siekiama išlaikyti raginio sluoksnio elastingumą, o tai pirmiausia reiškia drėgmės kiekio stabilizavimą. Tuo būdu apsaugome ir žymiai didesnius vandens rezervus, esančius viršutiniame odos sluoksnyje bei jungiamajame audinyje.

 Patikimiausia priemonė, padedanti išlaikyti optimalų drėgmės kiekį raginiame sluoksnyje, be jokios abejonės, yra drėkinamieji preparatai. Anksčiau jie darydavo poveikį vos kelias valandas, o naudodamos dabartinius preparatus galime tikėtis, jog jie efektingai veiks visą dieną.

Nuolat juos naudojant, lauktina ilgalaikio poveikio. Jei užtepėme drėkinamojo preparato, o po dviejų trijų valandų pajutome poreikį vėl patepti odą kremu, preparatą reikia keisti. Gali būti, kad jame yra pakankamai drėkinančių medžiagų, bet per mažai riebalų. Tokie preparatai puikiai tinka riebiai odai, o sausai odai reikia emulsijų, turinčių užtektinai riebalų ir dėl to padedančių išlaikyti drėgmę. Pasirodė, kad ypač efektyvūs biokatalizatoriai yra liposomos, nanosferos ir talasferos. Puikiai veikia ir ceramidai (cerebrozidai, sfingolipidai), kurie specialiai skirti išlaikyti drėgmei odoje. Dėl kenksmingų išorinių veiksnių, tokių kaip saulė, sausas oras, dėl neteisingos priežiūros ir dėl neišvengiamo odos senėjimo proceso mažėja natūralios vandens atsargos. Jei turite sausą odą, reikėtų vengti visko, kas (iš išorės ir iš vidaus) dar daugiau ją sausina. Pavyzdžiui:

 ■ Alkoholio. Jis vienas didžiausių drėgmės žudikų, nes atima iš audinio mineralus ir tuo būdu sumažina jo gebėjimą kaupti vandenį.

 ■ Vidurius laisvinančių ir skysčius varančių vaistų. Jie taip pat išplauna iš organizmo mineralus ir kartu drėgmę iš odos.

 ■ Saulės. Ji dvigubai kenkia odos drėgmės atsargoms, nes ne tik išdžiovina raginį sluoksnį, bet ir savo ultravioletiniais spinduliais, galinčiais įsiskverbti giliai į audinius, sukietina kolageno skaidulas jungiamajame audinyje; dėl to jos kaupia mažiau vandens ir anksčiau sukietėja.

 ■ Centrinio šildymo ir oro kondicionierių. Sausą odą turintys žmonės turėtų įsigyti higrometrą ir palaikyti „normalią" oro drėgmę įvairiais oro drėkintuvais bei kambarinėmis gėlėmis (ypač tinka viksvuolės).

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top