Įdomu:
Gražinančios kaukės -- " Sakoma, kad negražių moterų nėra. Yra tik savęs nemylinčių ar nesirūpinančių savo ..."
Kad rankos būtų gražios -- " Mūsų rankų galima tik pagailėti- joms tenka toks krūvis,kokio nepatiria nė viena kita ..."
Kaip sustabdyti odos senėjimą -- " Kodėl žmonės sensta? Ar tai neišvengiamas procesas, o gal užuot nuolankiai pasidavus ..."
Kaklo odos priežiūra -- " Rūpinamės savo veido oda, plaukais. Kaklą paprastai pamirštame. O jam, kaip ir iškirptės ..."
Kaukės ir kompresai odai -- " Jautrioms veido, kaklo ir krūtinės odos sritims dažniau reikalinga intensyvi priežiūra, ..."
Kojoms reikia specialios priežiūros -- " Organizmas kartais elgiasi nepriklausomai nuo mūsų norų: kai nereikia, veidas ..."
Kūno odos priežiūra -- " Kūno odos priežiūrai nereikia labai daug pastangų, laiko ir išlaidų. Svarbiausia ..."
Odos gražinimo vonios -- "  Maudymasis vandenyje, kuriame yra tinkamų priedų, yra viena iš paprasčiausių ir ..."
Pažadinkite odą kosmetiniu leduku -- " Daugelis kosmetologų bei savo išvaizda besirūpinančių moterų seniai priėjo išvadą, kad ..."
Rankos atskleidžia žmogaus amžių -- " Sako, jog žmogaus amžių "išduoda" rankos. Išties veido raukšleles palyginame, ..."

 70 % odos sudaro vanduo. 12% viso vandens kiekio yra tik šimtųjų milimetro dalių storumo raginiame sluoksnyje. Šis junginys iš negyvų, suragėjusių ląstelių turi lemiamos reikšmės drėgmės kiekiui odoje.

Skaityti daugiau...

 Nuo pat gimimo žmogaus oda keičiasi visą gyvenimą. Peržvelgsime keletą etapų, kuriems būdingos specifinės amžiaus savybės.

Naujagimio oda

 Naujagimių oda pasidengusi sluoksniu, panašiu į vaškinį sūrį- Vernix Caseosa, sudarytu iš riebalų, glikogeno, ekstraktyvių medžiagų, druskų, taip pat cholesterino, kvapiųjų ir lakiųjų rūgščių bei vitaminų. Pirmosiomis gyvenimo dienomis šis kūdikio odos sluoksnis išnyksta dėl aplinkos poveikio.

Skaityti daugiau...

 Kodėl vieni žmonės gali kiaurą dieną bėgioti, prakaituoti ir vis tiek gaiviai kvepėti. Tuo tarpu nuo kito vos pusdieniui praėjus sklinda aplinkiniams nosis riečiantis „sodrus" prakaito kvapelis.

Skaityti daugiau...

Sociologų tvirtinimu, šiuolaikinės moterys skiria daug daugiau dėmesio ir priemonių savo išvaizdai puoselėti nei prieš 50 ir net 20 metų. Kiekviena moteris nori žinoti apie savo odą viską. Žemiau pateikiame 100 dažniausiai užduodamų ir rūpimų moterims klausimų bei jų atsakymų, kurie padės Jums geriau pažinti savo odą ir rūpintis ja, kad būtų sveika ir graži.

Skaityti daugiau...

Pokategorės

Odos spalvą lemia tam tikros odos ląsteles- melanocitai. Jos gamina pigmentą melaniną,  kuris plaukams, akims ir odai suteikia savitą spalvą. Ląstelių gaminamo melanino kiekį iš dalies lemia genai. Tačiau odos spalvai įtakos turi ir kiti veiksniai, pavyzdžiui, kaitinimasis saulėje, hormonų veiklos pokyčiai nėštumo metu ir per menopauzę, kai kurie vaistai ir chemines medžiagos, taip pat bendra sveikatos būkle. Keičiantis melanino kiekiui oda patamsėja arba pašviesėja, gali pasikeisti viso kūno arba tik atskirų vietų odos pigmentacija. Gydyti pigmentacijos sutrikimus nėra lengva, tačiau galima rinktis nemažai priemonių - nuo dekoratyvinės kosmetikos iki lazerio terapijos.

Rekomenduojame

Mes facebook'e

Populiarūs straipsniai

6 būdai, kaip odai suteikti papildomos drėgmės

1. Drėkinamieji komponentai dažnai įtraukiami ir ...

+ View

Alerginės odos ligos

Alergija - tai pakitusi gyvų audinių atsakomoji ...

+ View

Alkūnių "Žasies oda"

Alkūnių oda šiurkštėja dėl įvairių priežasčių. ...

+ View

Mūsų produktai

  • Prev
  • Mūsų produktai
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Olive Sienna Teal Dark_blue
Background Color
Text Color
Select menu
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Direction
Scroll to top